Marina schudła podczas izolacji. Pokazała, ile waży teraz oraz zdradziła swoje sposoby na zrzucenie kg. "Wciąż jem dużo"

Marina Łuczenko-Szczęsna niedawno żaliła się Annie Lewandowskiej, że podczas izolacji przybrała kilka kilogramów. Teraz piosenkarka pochwaliła się w sieci swoją nową wagą i zdradziła, jak udało jej się schudnąć.

Dla wielu osób izolacja ma negatywny wpływ na wagę oraz aktywność fizyczną. Nie wszyscy, w przeciwieństwie do Dody czy Anny Lewandowskiej, lubią przecież treningi w domowym zaciszu. Dodatkowo czas spędzony przed telewizorem, umilony podjadaniem słodkich i tłustych przekąsek, może niekorzystnie odbić się na sylwetce. Sytuacja ta nie jest obca także celebrytom. Z problemem kilku dodatkowych kilogramów przez chwilę borykała się również Marina, lecz, jak się okazało, udało jej się je zrzucić w ekspresowym tempie.

Zobacz wideo Marina pokazała się bez makijażu.

Marina zrzuciła "izolacyjne" kilogramy

Na początku maja Marina wraz z mężem, Wojciechem Szczęsnym, wzięła udział w instagramowej rozmowie z Anną oraz Robertem Lewandowskimi. Panie poruszyły temat kilogramów, które przybyły im podczas domowej izolacji. Piosenkarka wyznała, że przytyła dwa-trzy kilko i nie jest z tego powodu zadowolona:

Ja przytyłam dwa, trzy kilo i jest to trochę problem, bo lubię być przychudzona. Ale właściwie w ogóle się nie ruszam. Ostatnio poszłam pobiegać i tak mi się kręciło w głowie - powiedziała.

Marina Szczęsna rzeczywiście przejęła się owym "problemem" i poczyniła działania mające na celu powrót do wagi wyjściowej. Piosenkarka zrezygnowała więc z alkoholu, ograniczyła słodycze i postawiła na jogę, a efektami swoich wysiłków pochwaliła się na InstaStories:

No i są efekty... jakiś czas temu było nawet 54,5 (rano). Żeby była jasność, wciąż jem dużo, jedynie ograniczam słodycze. Zero alko, yoga - wyjaśniła.

Marina - wagaMarina - waga instagram.com/marina_official/

Cieszymy się, że Marina postanowiła zrzuć swoje "dodatkowe" kilogramy w zdrowy sposób - stawiając na aktywność fizyczną, a nie ograniczając jedzenie. Prawidłowe odżywianie jest przecież bardzo istotne dla budowania odporności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.