Szymon Hołownia płacze przed kamerą. Kuba Wojewódzki skomentował nagranie: Mnie wzruszył

Szymon Hołownia zaciekle walczy o stołek prezydencki. Czy dostanie głos kolegi z TVN Kuby Wojewódzkiego? Gwiazdor skomentował nagrane płacze kandytata na prezydenta.

Szymon Hołownia przez lata pracował dla stacji TVN, prowadząc wiele programów. Jednak prezenter postanowił zmienić plany i dziś ubiega się o fotel prezydencki. Z tego powodu zrezygnował z programu "Mam Talent", który przez lata prowadził razem z Marcinem Prokopem. Hołownia aktywnie prowadzi kampanię w mediach społecznościowych. 2 maja podczas nagrania na żywo na Facebooku zrobiło się bardzo emocjonalnie. Hołownia wzruszył się do łez przed tysiącami Polaków. Tę sytuację postanowił skomentować jego kolega z TVN-u, Kuba Wojewódzki.

Zobacz wideo Szymon Hołownia największym wygranym kampanii?

Szymon Hołownia płacze przy Konstytucji

Szymon Hołownia we wcześniej wspomnianym wideo przedstawił swój egzemplarz ustawy zasadniczej.

Chciałbym kiedyś zrobić Polskę, która będzie właśnie taka. Jak będzie trzeba, to wszystko oddam, żeby właśnie taka była - powiedział ze łzami w oczach.

Wcześniej dodał jeszcze inne mocne słowa.

Może przyjść jeszcze 75 byłych prezydentów i premierów, 48 marszałków Sejmu, mogą mi mówić, co chcą. Ale oni już byli, a teraz czas na to, co będzie - i na Polskę, którą ja zostawię mojej córce.

Wideo nie tylko poruszyło internautów, ale i celebrytów. Jednym z nich był Kuba Wojewódzki, który postanowił wypowiedzieć się na temat kolegi. Zamieścił wpis na swoim profilu na Facebooku, gdzie obserwuje go ponad 700 tysięcy osób.

Znam Go od wielu lat, nie znając prawie wcale... Nie wiem, czy mnie przekonał. Na pewno mnie wzruszył - napisał udostępniając wideo.

Szymon Hołownia - kampania prezydencka

Według większości sondaży Szymon Hołownia plasuje się na drugim bądź trzecim miejscu, tuż za obecnym prezydentem Andrzejem Dudą oraz niekiedy za Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Ze wszystkich kandydatów to właśnie on ma największe szanse powalczyć w drugiej turze, jeśli uda mu się prześcignąć szefa PSL. Obecnie jego poparcie wynosi około 11 proc.

Więcej o: