Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie nagiej kobiety w łóżku. Internauci twierdzą, że wiedzą, kim jest. Zdradza ją bransoletka?

Kuba Wojewódzki stara się przykuwać uwagę nie tylko swoimi wypowiedziami, ale także treściami, które publikuje w mediach społecznościowych. Tym razem pokazał na Instagramie zdjęcie tajemniczej kobiety.

Kuba Wojewódzki jest nie tylko dziennikarzem i prezenterem, ale także  influencerem, dlatego jego Instagram to niemal "baner reklamowy". Prowadzący w mediach społecznościowych chętnie zamieszcza posty sponsorowane, opatrzone prowokacyjnymi zdjęciami. Tym razem Kuba opublikował fotografię, której nie można zaliczyć do grzecznych...

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki ma nową partnerkę? Dziennikarz opublikował wymowne zdjęcie, a fani dopatrują się "tajemniczej kobiety"

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki zamieścił zdjęcie nagiej kobiety

Felietonista "Polityki" opublikował fotografię, na której widać nagą kobietę w łóżku. Wszystkie intymne części ciała są zakryte, nie widać także twarzy wybranki Wojewódzkiego. 

Prawdziwy gentleman nie przynosi swej kobiecie śniadania do łóżka. Prawdziwy gentleman przynosi jej wszystkie posiłki... - napisał Kuba Wojewódzki.
 

Pod publikacją znalazło się sporo komentarzy. Obserwatorzy podejrzewa, że kobietą w łóżku Kuby Wojewódzkiego jest Anna Mucha. Dziewczyna na zdjęciu ma specyficzną bransoletkę. 

Osoby spostrzegawcze więcej nie potrzebują. Czerwona nitka kabały na lewym nadgarstku... - napisała internautka.
Detektyw Rutkowski w terenie... - odpowiedział prezenter.

Komentujący mają rację, bo na nadgarstku aktorki od dłuższego czasu można dostrzec czerwoną nitkę. 

 

Jedna z internautek zwróciła uwagę na to, że sporo dziewczyn nosi taką bransoletkę. Dodatkowo warto zauważyć, że Kuba przebywa w Sopocie, a Ania w Warszawie. Można też zastanawiać się, czy zdjęcie nie zostało wykonane wcześniej...

Jak myślicie, Wojewódzki i Mucha są razem?