Anna Mucha zapozowała w czerwonej sukience, a w kadrze widać fragment mężczyzny. "Ta wychudzona stopa to Kuby?"

Anna Mucha zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w eleganckiej czerwonej sukience. Zainteresowanie wzbudziła nie tylko stylizacja aktorki, ale także fragment męskiej stopy, który jest widoczny na fotografii.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki chętnie podsycają plotki o łączącej ich relacji. Byli kochankowie niejednokrotnie zamieszczali zdjęcia sugerujące, że przebywają w swoim towarzystwie. Tym razem aktorka pokusiła o zamieszczenie fotografii, która zaciekawiła fanów i znów wywołała domysły dotyczące jej relacji z byłym partnerem. 

ZOBACZ: Anna Mucha świętowała urodziny. Ogromny tort, balony, ona cała w skowronkach. "Dziękuję za życzenia i propozycje matrymonialne"

Zobacz wideo Z kim z serialu

Anna Mucha pokazała fragment partnera

Gwiazda serialu "M jak miłość" opublikowała zdjęcie, na którym siedzi w eleganckiej czerwonej sukience i czerwonych szpilkach z pięknym bukietem z róż i balonami. Mucha pojawiła się w tym stroju w programie "Pytanie na śniadanie". W opisie posta stwierdziła, że możliwość opuszczenia swojego mieszkania w tym trudnym czasie to powód do świętowania. 

Zawsze jest okazja do świętowania. Teraz każde wyjście z domu to wyjątkowa okazja. Powód, żeby celebrować! Każdy promień słońca, każdy wietrzyk, każdy przejaw wiosny... - napisała aktorka.
 

Pod publikacją znalazło się sporo komentarzy. Fani komplementowali strój gwiazdy i składali jej życzenia urodzinowe. Wielu internautów zaciekawił fragment męskiej stopy, który pojawił się w kadrze. Zaciekawieni fani zaczęli snuć domysły, kto może być na zdjęciu. 

Podobne zdjęcie, tylko z kobiecą stopą, umieścił Kuba Wojewódzki. Chyba wielki comeback.
A ta wychudzona stopa to Kuby?
U Kuby damska stopa, tutaj męska... - pisali obserwatorzy.

Ostatnio na Instagramie Kuby Wojewódzkiego pojawiło się podobne zdjęcie. Prezenter opublikował zdjęcie, na którym również widać fragment kobiecej stopy. Osoba z otoczenia aktorki przyznała, że Ania się z kimś spotyka...

Myślicie, że Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem?