Anna Mucha zapozowała w czerwonej sukience, a w kadrze widać fragment mężczyzny. "Ta wychudzona stopa to Kuby?"

Anna Mucha zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w eleganckiej czerwonej sukience. Zainteresowanie wzbudziła nie tylko stylizacja aktorki, ale także fragment męskiej stopy, który jest widoczny na fotografii.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki chętnie podsycają plotki o łączącej ich relacji. Byli kochankowie niejednokrotnie zamieszczali zdjęcia sugerujące, że przebywają w swoim towarzystwie. Tym razem aktorka pokusiła o zamieszczenie fotografii, która zaciekawiła fanów i znów wywołała domysły dotyczące jej relacji z byłym partnerem. 

ZOBACZ: Anna Mucha świętowała urodziny. Ogromny tort, balony, ona cała w skowronkach. "Dziękuję za życzenia i propozycje matrymonialne"

Zobacz wideo Z kim z serialu

Anna Mucha pokazała fragment partnera

Gwiazda serialu "M jak miłość" opublikowała zdjęcie, na którym siedzi w eleganckiej czerwonej sukience i czerwonych szpilkach z pięknym bukietem z róż i balonami. Mucha pojawiła się w tym stroju w programie "Pytanie na śniadanie". W opisie posta stwierdziła, że możliwość opuszczenia swojego mieszkania w tym trudnym czasie to powód do świętowania. 

Zawsze jest okazja do świętowania. Teraz każde wyjście z domu to wyjątkowa okazja. Powód, żeby celebrować! Każdy promień słońca, każdy wietrzyk, każdy przejaw wiosny... - napisała aktorka.

Pod publikacją znalazło się sporo komentarzy. Fani komplementowali strój gwiazdy i składali jej życzenia urodzinowe. Wielu internautów zaciekawił fragment męskiej stopy, który pojawił się w kadrze. Zaciekawieni fani zaczęli snuć domysły, kto może być na zdjęciu. 

Podobne zdjęcie, tylko z kobiecą stopą, umieścił Kuba Wojewódzki. Chyba wielki comeback.
A ta wychudzona stopa to Kuby?
U Kuby damska stopa, tutaj męska... - pisali obserwatorzy.

Ostatnio na Instagramie Kuby Wojewódzkiego pojawiło się podobne zdjęcie. Prezenter opublikował zdjęcie, na którym również widać fragment kobiecej stopy. Osoba z otoczenia aktorki przyznała, że Ania się z kimś spotyka...

Myślicie, że Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem?

Więcej o:
Komentarze (32)
Anna Mucha zapozowała w czerwonej sukience i pokazała fragment partnera. "Ta wychudzona stopa to Kuby?"
Zaloguj się
 • i.will.be.gentle

  Oceniono 9 razy 9

  dobra, przyznam się, to moje stopy, Ania i Kuba wynajmują moje stopy, kiedy chcą wstawić fotę na insta

 • krasiwyj

  Oceniono 7 razy 7

  Dość spora ta stopa. To zapewne stopa inflacyjna.

 • Oceniono 4 razy 4

  Czego to się nie zrobi dla szkiełka, chociaż być jeden dzień, ale byc. Kuba obciągnij kaczorowi a przejdziesz do historii

 • mcguirre

  Oceniono 4 razy 4

  Ja pydole. Teraz zgadywanki, czyja to stopa. Żałosne...

 • barakuda62

  Oceniono 3 razy 3

  Nadejszła wiosna więc mucha jak to mucha- lubi bzykanie.

 • bohdan.ch

  Oceniono 3 razy 3

  Kolejny "artykuł" z cyklu "życie seksualne dzikich".

 • cx5000

  Oceniono 3 razy 3

  Okazuje się teraz że przez lata utrzymujemy stado niepotrzebnych Baranów. Najgorzej że oni wychowują jeszcze większą rzeszę pasożytów. Pokażcie celebrytę, którego dziecko jest naukowcem, technikiem czy lekarzem lub pielęgniarką. Przeważnie jest popaprańcem...

 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 3 razy 3

  Idiotka.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 2 razy 2

  szambo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX