Anna Mucha świętowała urodziny. Ogromny tort, balony, ona cała w skowronkach. "Dziękuję za życzenia i propozycje matrymonialne"

Anna Mucha 26 kwietnia obchodziła okrągłe 40. urodziny. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z urodzinowymi prezentami.

26 kwietnia miał być dla Anny Muchy wyjątkowy. Gwiazda nie tylko obchodziła 40. urodziny, ale także 30. lat pracy zawodowej. Miała być huczna impreza i wyjazd do Toskanii. Izolacja pokrzyżowała plany aktorki, ale w tym wyjątkowym dniu nie było nudno. Mucha pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z urodzinowym tortem.

ZOBACZ: Anna Mucha z okazji 40. urodzin pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Internautka: Też kiedyś przypominałam chłopca

Zobacz wideo Anna Mucha znów odpowiada na atak fanki

Anna Mucha obchodziła 40. urodziny

Gwiazda z okazji urodzin zapozowała ze spektakularnym tortem urodzinowym wśród kwiatów i balonów. Urodzinowe ciasto było ozdobione masą kolorowych kwiatów. Ania w opisie publikacji podziękowała za wszystkie życzenia i propozycje. 

To był naprawdę wyjątkowy i cudowny dzień! Dziękuje! Dziękuje za cudowne życzenia i propozycje matrymonialne. Mam wszystko! - napisała solenizantka.
 

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, w których fani składali solenizantce życzenia urodzinowe. Głos zabrały także popularne koleżanki aktorki Katarzyna Cichopek i Ada Fijał. 

Im starsza, tym piękniejsza! Happy birthday Ania.
Aniu inspiruj! Jesteś wyjątkowa, wszystkiego najlepszego.
Anula, wszystkiego najlepszego! Niech każdy dzień będzie cudowny i radosny! - pisali fani.

Gwiazda do tej pory była jurorką w kilku programach i dała się poznać jako bardzo surowy sędzia. Anna Mucha w rozmowie z "Party" stwierdziła, że po przekroczeniu magicznej czterdziestki nie zamierza się zmieniać i złagodnieć. 

Absolutnie nie! Wiem, czego chcę, co się dla mnie liczy i jak ważny jest szacunek. Jestem urodzoną wojowniczką i jedyne, o co walczę, to dobre imię moje i moich najbliższych - powiedziała gwiazda.

Nie pozostaje nam nic innego, tylko dołączyć się do życzeń fanów i winszować gwieździe wszystkiego, co najlepsze.