Anna Mucha chętnie podsyca plotki o powrocie do Wojewódzkiego. Teraz mówi o miłości. "Kobieta jest najsilniejsza, gdy jest kochana"

Anna Mucha miała szczegółowy plan na obchody swoich 40. urodzin, jednak musiała je zmienić. 26 kwietnia będzie szczególny dla gwiazdy, bo świętuje coś jeszcze.

Anna Mucha w czasie izolacji stała się aktywną użytkowniczką Instagrama. Ostatnio rozpaliła fanów, publikując zdjęcie w ramach #pillowchallenge. Aż trudno uwierzyć, że gwiazda "M jak Miłość" 26 kwietnia kończy 40 lat. Aktorka miała hucznie obchodzić urodziny, ale w czasie izolacji jest to niemożliwe. Teraz w rozmowie z "Party" zdradziła, jakie miała plany, a także ujawniła intymne szczegóły ze swojego prywatnego życia.

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance"

Anna Mucha będzie świętować 40. urodziny

Życie prywatne Anny Muchy wzbudza ogromne emocje. Po 11 latach gwiazda rozstała się z dotychczasowym partnerem Marcelem Sorą, który ostatnio był widziany w towarzystwie pewnej kobiety, w jednej z warszawskich restauracji. Czy Anna Mucha szuka teraz  nowej miłości? 

Czy szukam miłości? Podobno kobieta jest najsilniejsza, gdy jest kochana, a moje dzieci tak mnie kochają, że czuję się superpower woman, więc miłość już mam! - kwituje aktorka.

Mucha deklaruje jedno, ale w sieci pojawiły się kolejne fotografie, które podsycają plotki o jej romansie z Kubą Wojewódzkim. Ostatnio prezenter zamieścił na Instagramie wspólne zdjęcie, a w opisie sugeruje, że aktorka jest częstym gościem w jego domu. Na jego temat jednak nic nie wspomniała na łamach "Party", a opowiedziała za to, że miała wyjechać do Toskanii, aby tam świętować okrągłe 40. urodziny. Podczas imprezy z rodziną i przyjaciółmi miała obchodzić także 30-lecie pracy zawodowej. 

Czterdziestka? Wolę myśleć, że mam trzydzieści lat, bo dokładnie tyle jestem w polskim show-biznesie. Uważam, że to sukces 30 lat funkcjonować w naszej rzeczywistości i nie zwariować, choć pewnie znajdą się i tacy, którzy zechcieliby to podważyć - mówiła Anna Mucha w rozmowie z "Party".

Anna Mucha dała się poznać widzom jako surowa jurorka, która nie przebiera w słowach. W ostatnim odcinku programu "Dance, dance, dance" doszło do ostrej wymiany zdań między nią a Anną Karczmarczyk. Czy gwiazda zamierza złagodnieć?

Absolutnie nie! Wiem, czego chcę, co się dla mnie liczy i jak ważny jest szacunek. Jestem urodzoną wojowniczką i jedyne, o co walczę, to dobre imię moje i moich najbliższych - powiedziała gwiazda.

Aktorka wyznała, że jest zadowolona z tego, co osiągnęła. Cieszy się także z posiadania rodziny i deklaruje, że zawsze jest wierna sobie, co napawa ją dumą. Na pierwszym miejscu stawia rolę matki, którą jest dla 8-letniej Stefanii i 6-letniego Teodora. W "Party" podkreśliła, że jest dumna z tego, jaką jest matką, obywatelką i partnerką, bo zawsze jest sobą. Nie pozostaje nam nic innego, tylko życzyć gwieździe wszystkiego, co najlepsze z okazji zbliżających się urodzin i aby zawsze pozostała sobą. 

Więcej o: