Kuba Wojewódzki ma nową partnerkę? Dziennikarz opublikował wymowne zdjęcie, a fani dopatrują się "tajemniczej kobiety"

Kuba Wojewódzki rozgrzewa atmosferę w internecie. Dziennikarz opublikował zdjęcie, na którym fani dostrzegli oznaki kobiety w jego eksluzywnym apartamencie. Damska torebka na krześle to nie wszystko! Czy na fotografii widać stopy Anny Muchy?

Związki Kuby Wojewódzkiego od lat są szeroko komentowane w mediach. Samozwańczy król TVN-u nigdy nie stronił od towarzystwa pięknych kobiet. Od jakiegoś czasu nie milkną spekulacje o powrocie dziennikarza do starej miłości - Anny Muchy, która jest stałą bywalczynią jego warszawskiego apartamentu. Atmosferę rozgrzewają publikacje postów na instagramowym profilu Wojewódzkiego. Gwiazdor udostępnił zdjęcie, na którym reklamuje sprzęt do wybielania zębów, jednak internauci zwrócili uwagę na coś innego - torebkę i damskie stopy! Z kim Kuba spędza kwarantannę?

Zobacz wideo Anna Mucha jest jedną z bohaterek autobiografii Wojewódzkiego. Zobaczcie komentarz aktorki!

Kuba Wojewódzki ma nową partnerkę?

Dziennikarz TVN-u jest w ostatnim czasie bardziej aktywny w mediach społecznościowych i zdecydował się na dołączenie do krytykowanych przez niego niegdyś kampanii reklamowych. Tym razem opublikował zdjęcie ze świecącym aparatem do wybielania zębów w ustach. Jednak to nie promowany sprzęt zrobił na internautach wrażenie, a ślady obecności kobiety w luksusowym apartamencie Wojewódzkiego. Sami zobaczcie! 

Kuba pokazał fanom nie tylko przestronną kuchnię, ale również zdradził, że nie spędza izolacji domowej sam. Dziennikarz jest w towarzystwie tajemniczej kobiety, czego dowodem ma być damska torebka pozostawiona na krześle oraz wystający fragment stóp z pomalowanymi paznokciami. Czyżby były to nogi Anny Muchy? Tak spekulują niektórzy użytkownicy Instagrama!

To na pewno Mucha!
Mucha często wlatuje!

Niektórzy internauci są jednak przekonani, że znana aktorka nie jest właścicielką zaprezentowanych na fotografii stóp. 

Tajemnicza kobieta ze zmysłowymi stopami.
I torebka na krześle... 
To nie są stópki Ani!

Myślicie, że aktorka znów wpadła w odwiedziny do Kuby? Nawet jeśli nie, to dziennikarz z pewnością spędza miło czas z inną "tajemniczą kobietą", delektując się kieliszkiem wina w jej towarzystwie. 

Więcej o:
Komentarze (61)
Kuba Wojewódzki ma nową partnerkę? Dziennikarz opublikował wymowne zdjęcie, a fani dopatrują się "tajemniczej kobiety"
Zaloguj się
 • zig.rig

  Oceniono 10 razy 8

  to męska stopa...

 • tylkoturbobenzyna

  Oceniono 4 razy 4

  Stary, średnio szczęśliwy gej.

 • herr7

  Oceniono 4 razy 4

  Naczelny Błazen Trzeciej RP w swoim 190 m2 "psychiatryku", który okazał się również rajem dla much. Gdyby ten facet nie miał prawie 60 lat to może byłoby to i śmieszne. A tak jest to jedynie dość groteskowe. Ale jak widać celebryci są w stanie zrobić wszystko, żeby tylko w mediach zaistnieć. W sumie, to ani mnie to grzeje, ani ziębi...

 • mistermadmat

  Oceniono 3 razy 3

  kurdupel potwierdza regułę i woli chłopców

 • jego_eminencja

  Oceniono 3 razy 3

  Stopy tej "dziewczyny" wieksze od Wójewódzkiego, rozmiar 43 lub 44 , to pewnie jakis ladyboy, i od razu widze kiczowate krzesla barowe w kuchni, to bylo modne 20 lat temu.

 • elzbietttta

  Oceniono 3 razy 3

  Jakie zęby? Sądząc po uśmiechu półgębkiem, który to Wojewódzki serwuje od lat, to zębów u niego raczej brak.

 • pumpernik

  Oceniono 3 razy 3

  Implanty z podświetleniem Full LED.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX