Meghan Markle i Harry rozważają kupno domu w gwiazdorskiej okolicy. Spójrzcie tylko na salę kinową

Meghan Markle i Harry chcą na stałe osiedlić się w Los Angeles, dlatego poszukują rodzinnego domu. Rozważają kupno spektakularnej posiadłości w gwiazdorskiej okolicy.

Meghan Markle i Harry po raz kolejny chcą zmienić miejsce, w którym mają zamieszkać. Na początku zapowiadali, że zostaną w Kanadzie, jednak zrezygnowali z niej na rzecz Stanów Zjednoczonych. Zagraniczne media informowały, że para szukała domu w Malibu. Teraz dowiadujemy się, że Meghan i Harry są zainteresowani domem w dzielnicy Pacific Palisades w Los Angeles.

Zobacz wideo Księżna Meghan wraca do pracy?

Meghan Markle i książę Harry chcą kupić dom w gwiazdorskiej okolicy

Amerykańskie media informują, że para jest zainteresowana kupnem domu w Los Angles. Mają na oku dom warty 13 milionów dolarów, w okolicy, gdzie mieszkają gwiazdy kina, jak np. Tom Hanks czy Ben Affleck. 

Według "The Sun" Sussexesowie są zainteresowani sześciopokojowym domem z sześcioma łazienkami, który posiada w pobliżu niezależny budynek, w którym podobno ma zamieszkać mama aktorki, Doria Ragland. Znajomy pary powiedział, że chcą zagwarantować miejsce babci Archiego. 

Po zakończeniu izolacji Harry i Meghan wprowadzą się do nowej posiadłości i chcą, żeby Doria zamieszkała z nimi. Mama Meghan jest niezwykle niezależna, dlatego będzie miała własną przestrzeń - powiedział informator.

Zgodnie z oczekiwaniami Meghan i Harry'ego dom jest w stylu śródziemnomorskim, znajduje się na zamkniętym osiedlu, posiada spory ogród i gigantyczny plac zabaw. Główna sypialnia jest wyposażona w balkon z pięknym widokiem. W domu nie brakuje pokoju rodzinnego, kuchni dla najlepszych szefów i niezwykłej sali kinową. Zdjęcia posiadłości znajdziecie w naszej galerii. 

Obecnym właścicielem posiadłości jest producent filmu "Szybcy i wściekli" Steve Chasman, który chce ją sprzedać od września. Nieruchomość mieści się w sporym budżecie Meghan i Harry'ego.