Meghan Markle przegrała z tabloidem! Sędzia odrzucił zarzuty. Wydawca gazety chce, aby zapłaciła 50 tys. funtów

Meghan Markle nie ma powodów do radości. Sąd oddalił wniesione przez nią zarzuty przeciwko tabloidowi, a aktorce przyjdzie najpewniej zapłacić wysokie koszta postępowania sądowego.

W ubiegły piątek Sąd Najwyższy w Londynie wydał oświadczenie w sprawie sformułowanych przez Meghan Markle roszczeń przeciwko tabloidowi "Mail on Sunday". Zarzuty uznane zostały za bezzasadne i odrzucone. Na aktorkę czeka jednak jeszcze jedna przykra niespodzianka.

Zobacz wideo Czego nie wiesz o księżnej Dianie? Obejrzyj nasze wideo!

Meghan Markle przegrała w sądzie z tabloidem

W piątek 24 kwietnia rozpoczął się proces, jaki Meghan Markle wytoczyła gazecie "Mail on Sunday". Przypomnijmy, że aktorka pozwała tabloid za opublikowanie prywatnych wiadomości z ojcem, które, wyrwane z kontekstu, stawiały ją w negatywnym świetle. Sam zaś fakt upublicznienia korespondencji miał mieć fatalny wpływ na relację aktorki z Thomasem Markle. Jednakże pomimo tego, że Meghan Markle zatrudniła byłego prawnika księżnej Diany, nie udało jej się wygrać tej sprawy.

W piątek, 1 maja, Sąd Najwyższy w Londynie uznał bowiem wniesione przez aktorkę zarzuty za "bezzasadne". Sędzia Mark Warby powiedział w swym orzeczeniu:

Nie uważam, by zarzuty odnosiły się do sedna sprawy. (...) Część z nich zostaje wykreślone jako nieistotne, część jako niewystarczająco przedstawione, część jako niewspółmierne do celu sprawy.

Wniesione przeciwko tabloidowi zarzuty zostały odrzucone już w pierwszym orzeczeniu. Mark Warby uznał też, że intencją czasopisma nie było zaognienie konfliktu pomiędzy aktorką a jej ojcem.

Meghan Markle ma jednak kolejny problem. Jak się bowiem okazuje, wydawca czasopisma domaga się, aby żona księcia pokryła koszty postępowania sądowego, które wynoszą 50 tys. funtów. Przypomnijmy, że aktorka i książę Harry od końca marca są "niezależni finansowo" od rodziny królewskiej, a więc taki wydatek na pewno ich nie ucieszy.

Jesteście zaskoczeni decyzją sądu?

Więcej o:
Komentarze (72)
Meghan Markle przegrała z tabloidem! Sędzia odrzucił zarzuty. "Nie uważam, by odnosiły się do sedna sprawy"
Zaloguj się
 • gosc25

  Oceniono 31 razy 7

  ale bzdury, i to w dodatku słowo w słowo przepisane z brukowca, którego wydawca jest pozwanym w sprawie.
  Bo prawda jest taka, że tylko część zarzutów oddalono ale sprawa będzie dopiero rozpatrzona.
  Plotek - ale manipulujecie.

 • venum11

  Oceniono 18 razy 2

  Awanturnica. Zamiast sie pogodzic z ojcem woli sie tarzać w sądowym błocie. Wysłała list do ojca a on miał prawo zrobić z nim co chce. A wystarczyłoby wyciągnąć reke do własnego ojca.

 • minkat

  Oceniono 15 razy 1

  Sedzia zrobil z jej krucjaty przeciwko brukowcom proces o prawa autorskie. Biedna migrena nie bedzie mogla szlochac w sadzie jak strasznie ja potraktowano. I to ze rzekomo prasa jest winna temu, ze przestala sie rozumiec z tatusiem tez nikogo nie obchodzi.

  Najsmieszniej bedzie jak jej przyjaciele beda musieli zeznawac. Nigdy nie uwierze, ze kobieta, ktora kopnela w dupe tatusia, sponsora jej prywatnej edukacji i nowego nosa, za w zasadzie glupoty, utrzymuje nadal kontakty z osobami, ktore samowolnie polazly do prasy opowiadac o jej prywatnych sprawach. I nie pozwala magazynu People za w, drukowanie ich wywodow, ba, nadal utrzymuje z nim kontakty.

  Bedzie wesolo, przysiega w sadzie i widmo kary za klamstwa potrafi zdzialac cuda...

  Migrena jest swietna rozrywka w czasach zarazy. Mam nadzieje, ze nadal bedzie olewac wstystkie dobre rady i da sie przepytac w sadzie.

 • claudiusz

  Oceniono 21 razy 1

  Meghan nigdy nie zagra powaznej roli w filmie z 1000 powodow ... wroca do Anglii bo zabraknie im kasy ...

 • marcel88

  Oceniono 14 razy 0

  Brytyjskie sądy słyną z fair rozpatrywania sporów i z braku stronniczości niezależnie kim są strony. Sorry ale może w Polsce jest inaczej i stad tez co niektórzy próbują tutaj insynuować ze wyrok może być nie korzystny dla Meghan bo jest ona osoba powszechnie nie lubiana. Jednak dla orzeczenia sądu ważne są jedynie dowody oraz fakty. To kim jest powódka nie ma znaczenia.

 • li_lah

  Oceniono 17 razy -1

  Bardzo ciekawym jest to co napisala plejada:
  "Warto podkreślić, że przewodniczącym i akcjonariuszem "Daily Mail" jest miliarder Jonathan Harmsworth, 4. wicehrabia Rothermere, którego potęga zarówno finansowa jak i społeczna jest nieprawdopodobnie wysoka. Przypuszcza się, że właśnie dlatego Meghan Markle nie ma szans na wygraną procesu, z góry będąc na przegranej pozycji."
  Wikipedia podaje:
  "British aristocrat and inheritor of a newspaper and media empire founded by his great-grandfather Harold Sidney Harmsworth. He is the chairman and controlling shareholder of Daily Mail and General Trust, formerly Associated Newspapers, a media conglomerate which includes the Daily Mail."
  Facet ma w rękach cała prase brukowa i kasy wiecej niż sama królowa. Jest "ze środowiska " teraz mnie już nie dziwi to co wyprawiają tabloidy. To ukartowane z gory działanie przeciwko niej. Niesamowite po prostu! Aż się wierzyć nie chce. ..

 • Zbig Lag

  Oceniono 16 razy -2

  Ten cały książę to taki polski Duda. Jeszcze mu ta żonka narobi bajzlu w życiu

 • xx78

  Oceniono 12 razy -2

  To ktoś znany i ważny?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX