Klara Lewandowska skończyła 3 lata. Anna i Robert zrobili jej piękne przyjęcie. Balony, słodycze (?) i odświętna kreacja

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętowali trzecie urodziny swojej córki. Na Instagramie trenerki pojawiło się sporo zdjęć z przyjęcia.

Anna Lewandowska lada moment przywita na świecie swoje drugie dziecko. Mimo że trenerka jest w mocno zaawansowanej ciąży, nie przeszkadza jej to w treningach, jak również innych aktywnościach. W niedzielę urządziła małe przyjęcie dla Klary, która właśnie obchodzi swoje trzecie urodziny. Na Instagramie zamieściła sporo zdjęć z małej imprezki. 

ZOBACZ TEŻ: Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z Robertem. Ale zarósł! Fani: Do fryzjera. Ona jest innego zdania

Klara Lewandowska skończyła 3 lata 

4 maja 2017 roku Anna Lewandowska urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę Klarę. Od tamtej pory w mediach pociechę Lewandowskich nazywano polskim "royal baby", a macierzyństwo "Lewej" stało się jednym z bardziej gorących tematów w polskim show-biznesie. Klara właśnie skończyła 3 lata, czym dumna mama pochwaliła się na Instagramie.

Na zdjęciach widzimy, że przyjęcie odbyło się w gronie najbliższych. Wśród rozwieszonych balonów możemy oglądać ubraną w białą sukienkę Klarę. Nie mogło zabraknąć również urodzinowych słodkości, co jest niemałym zaskoczeniem w przypadku trenerki, która słynie ze swojego zamiłowania do zdrowego odżywiania. Anna Lewandowska pochwaliła się również zdjęciami z poprzednich urodzin córki. W komentarzach pod najnowszym zdjęciem trenerki nie brakuje życzeń pod adresem Klary, ale również wyrazów nadziei, że Lewandowska urodzi drugie dziecko również 4 maja. 

Mojej mamie się udało urodzić mnie i siostrę tego samego dnia, tylko cztery lata później. Może i u was będzie podobnie - pisze jedna z fanek. 

Anna Lewandowska nie wyklucza takiej sytuacji. 

Haha. No zobaczymy - odpisała trenerka. 

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert LewandowskiAnna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski instagram.com/annalewandowskahpba

Narodziny Klary zostały ogłoszone dopiero kilka dni po rozwiązaniu. Przypuszczamy, że w przypadku przyjścia na świat drugiego dziecka będzie tak samo. 

RG 

Więcej o: