Klara Lewandowska skończyła 3 lata. Anna i Robert zrobili jej piękne przyjęcie. Balony, słodycze (?) i odświętna kreacja

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętowali trzecie urodziny swojej córki. Na Instagramie trenerki pojawiło się sporo zdjęć z przyjęcia.

Anna Lewandowska lada moment przywita na świecie swoje drugie dziecko. Mimo że trenerka jest w mocno zaawansowanej ciąży, nie przeszkadza jej to w treningach, jak również innych aktywnościach. W niedzielę urządziła małe przyjęcie dla Klary, która właśnie obchodzi swoje trzecie urodziny. Na Instagramie zamieściła sporo zdjęć z małej imprezki. 

ZOBACZ TEŻ: Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z Robertem. Ale zarósł! Fani: Do fryzjera. Ona jest innego zdania

Klara Lewandowska skończyła 3 lata 

4 maja 2017 roku Anna Lewandowska urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę Klarę. Od tamtej pory w mediach pociechę Lewandowskich nazywano polskim "royal baby", a macierzyństwo "Lewej" stało się jednym z bardziej gorących tematów w polskim show-biznesie. Klara właśnie skończyła 3 lata, czym dumna mama pochwaliła się na Instagramie.

Na zdjęciach widzimy, że przyjęcie odbyło się w gronie najbliższych. Wśród rozwieszonych balonów możemy oglądać ubraną w białą sukienkę Klarę. Nie mogło zabraknąć również urodzinowych słodkości, co jest niemałym zaskoczeniem w przypadku trenerki, która słynie ze swojego zamiłowania do zdrowego odżywiania. Anna Lewandowska pochwaliła się również zdjęciami z poprzednich urodzin córki. W komentarzach pod najnowszym zdjęciem trenerki nie brakuje życzeń pod adresem Klary, ale również wyrazów nadziei, że Lewandowska urodzi drugie dziecko również 4 maja. 

Mojej mamie się udało urodzić mnie i siostrę tego samego dnia, tylko cztery lata później. Może i u was będzie podobnie - pisze jedna z fanek. 

Anna Lewandowska nie wyklucza takiej sytuacji. 

Haha. No zobaczymy - odpisała trenerka. 

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert LewandowskiAnna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski instagram.com/annalewandowskahpba

Narodziny Klary zostały ogłoszone dopiero kilka dni po rozwiązaniu. Przypuszczamy, że w przypadku przyjścia na świat drugiego dziecka będzie tak samo. 

RG 

Więcej o:
Komentarze (15)
Klara Lewandowska skończyła 3 lata. Anna i Robert zrobili jej piękne przyjęcie. Balony, słodycze (?) i odświętna kreacja
Zaloguj się
 • monika201202

  Oceniono 4 razy 4

  Plecy Klary by Ann

 • carolus7

  Oceniono 4 razy 4

  Portal pudelkowy? Żałosny idiotyzm! Co to kogo obchodzi? Niech sobie żyją i obchodzą...

 • qnqn

  Oceniono 6 razy 4

  ByAnn? Kiedy ssanie na ekranie?

 • dank-a11

  Oceniono 3 razy 3

  Niesamowita wiadomosc na pierwsza strone. Corka kopacza i jego dziuni, skonczyla trzy lata. LITOSCI!!!

 • odczynnik_chemiczny

  Oceniono 7 razy 3

  Szkoda, ze wcześniej tego nie napisaliście bo moja córka na urodziny miała gałęzie uschniętej choinki, kapustę kiszoną i stare ubranka z dzieciństwa mojej żony .....

 • piwello

  Oceniono 5 razy 3

  A Krychowiak będzie na imprezie???

 • Lola Dąb

  Oceniono 4 razy 2

  Moje wspaniałe wnuki kończą 15 lat,też przyjęcie będzie wspaniałe,są bliźniakami,kto to jest Klara i oni

 • white_lake

  Oceniono 3 razy 1

  Zazdroszczę każdemu, kto ma 3-letnie dziecko :) One są takie cudowne i słodkie.
  A moje tak szybko urosło...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX