Anna Mucha ma cięty język, ale jaka jest prywatnie? Ida Nowakowska: Im dłużej ją znam, tym bardziej lubię. Więcej zdradził serialowy partner

26 kwietnia Anna Mucha obchodziła 40. urodziny, jednak nie mogła wyprawić z tej okazji hucznej imprezy. Świętowała skromnie, a znajomi z show-biznesu nie szczędzili miłych słów pod jej adresem.

Anna Mucha zadebiutowała na ekranie polskiego kina w wieku zaledwie 10 lat, gdy wystąpiła w filmie Andrzeja Wajdy "Korczak". W 2020 roku aktorka obchodzi 30-lecie pracy artystycznej, ale również 40 urodziny, które miała całkiem niedawno, bo 26 kwietnia. Jaka jest Anna Mucha prywatnie i jak postrzegają ją znajomi z pracy? Ci na łamach dziennika "Fakt" nie szczędzili miłych słów aktorce. 

Jaka jest Anna Mucha prywatnie?

Anna Mucha jest z pewnością jedną z bardziej barwnych postaci w polskim show-biznesie. Możną ją lubić lub nie, jednak trudno przejść obok niej obojętnie. Sama zainteresowana nie przejmuje się negatywnymi opiniami i jak sama twierdzi, nie jest zupą pomidorową, żeby każdy musiał ją lubić. Aktorka mimo wielu kontrowersji, jakie wzbudza, może cieszyć się niezłą opinią wśród kolegów i koleżanek z pracy. Ida Nowakowska, z którą zasiadała w jury w najnowszym sezonie "Dance Dance Dance" lubi poczucie humoru aktorki.

Jest przemiła i bardzo wrażliwa. Cenię jej poczucie humoru, szanuję za inteligencję. Ania jest dzielną, cudowną mamą. Im dłużej ją znam, tym bardziej ją lubię - zdradza Nowakowska w "Fakcie".

Podobnie dobrze pracuje się z nią na planie "M jak miłość", o czym opowiedział Krystian Wieczorek, który w telenoweli wciela się w ukochanego aktorki.

Na planie dogadujemy się świetnie. Ania jest żywiołowa i ma nadmiar energii, poza tym zaraża uśmiechem, a to fantastyczna cecha. I jest wybitnie błyskotliwą kobietą, dlatego to przyjemność z nią pracować - dodaje aktor. 

Anna Mucha planowała urządzić swoje 40. urodziny w Toskanii, jednak rzeczywistość zmusiła ją do pozostania w domu i świętowania tego dnia nieco skromniej. Aktorka urządziła małe przyjęcie, a prezentami pochwaliła się na Instagramie. 

RG

Więcej o: