Aneta Zając wybrała się z synami do lasu. "Posprzątaliśmy". Chłopcy wyrośli, ale uwagę zwraca ich mama. Promienieje!

Aneta Zając opublikowała w sieci kolejne zdjęcie z synami. Oczywiście ich twarzy nie widać, ale internauci i tak są zachwyceni. "Brawo chłopcy! Brawo mama!".

Aneta Zając przebywa w domowej izolacji z dwoma synami. Rodzina bardzo sumiennie stosuje się do wszelkich zaleceń lekarzy i specjalistów. Jeszcze zanim wprowadzono nakaz noszenia maseczek ochronnych na twarzy, aktorka wzięła udział w akcji Gazety.pl i promowała używanie ich za każdym razem, kiedy znajdujemy się na zewnątrz. 20 kwietnia z kolei rząd lekko złagodził obostrzenia i otwarte zostały lasy. Zając wybrała się do jednego z nich z synami. Wykazali się postawą godną podziwu. Warto wziąć z nich przykład. 

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Aneta Zając sprząta z synami w lesie

Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" wrzuciła do sieci zdjęcie swoich synów. Rafał i Michał wybrali się z mamą do lasu na spacer, ale zrobili coś jeszcze. Stwierdzili, że pomogą naturze i w miarę możliwości posprzątają okolicę, w której się znaleźli.

Spacer...  Przy okazji trochę posprzątaliśmy w lesie - wyznała fanom aktorka. 
 

Fani byli zachwyceni postawą synów Anety. W komentarzach pisali piękne słowa. 

I super, przyjemne z pożytecznym.
Brawo chłopcy! Brawo mama!
Świetnie! Trzeba dbać o środowisko.

Miłych słów nie brakowało również pod zdjęciem samej zarażającej uśmiechem aktorki, która zapozowała na pniu. Autorami fotografii są prawdopodobnie jej synowie.

Super wyglądasz! 
Ślicznie!

Przypomnijmy, Aneta jest samotnie wychowującą matką. Jej bliźnięta są owocem miłości aktorki z Mikołajem Krawczykiem. Para poznała się kilkanaście lat temu na planie "Pierwszej miłości", a serialowe uczucie ich bohaterów przeniosło się na grunt prywatny. Niestety na początku 2012 uznali, że już nie są sobie tak bliscy jak kiedyś i podjęli decyzję o rozstaniu. Od tamtej pory aktor był związany z Agnieszką Włodarczyk, a obecnie jest mężem Sylwii Juszczak, z którą ma córkę, Konstancję.

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Juszczak pokazała nowe zdjęcie Konstancji. Dziewczynka nie jest sama. "Jaka wpatrzona w brata"