Weronika Marczuk zaskakuje świetną figurą po porodzie. "Wielkie gratulacje. Pięknie Pani wygląda"

Weronika Marczuk dwa miesiące temu została mamą małej Ani, lecz już teraz zachwyca nienaganną sylwetką. Świetną figurę producentka pokazała przy okazji wiosennego spaceru z córką.

Weronika Marczuk dwa miesiące temu została mamą małej Ani, a swoim szczęściem dzieli się z obserwatorami na Instagramie. Producentka pokazała już fanom zdjęcia swej pierwszej pociechy oraz wyjawiła, że dziewczynka ma spory apetyt. Jednakże oprócz tego, iż gwiazda poznaje uroki macierzyństwa, to uczy się godzić opiekę nad córką z pracą zawodową. Weronika Marczuk pracuje bowiem nad książką, w której opowie o swoich niezwykle trudnych doświadczeniach związanych z poprzednimi ciążami. Przypomnijmy, że aktorka miała problemy z ich donoszeniem.

Zobacz wideo One niedawno urodziły. Obejrzyjcie nasze wideo!

Weronika Marczuk w świetnej formie po ciąży

Weronika Marczuk w ekspresowym tempie wróciła jednak nie tylko do pracy, lecz również do figury. Producentka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia z wiosennego spaceru, na którym prezentuje świetną sylwetkę.

Oszalałam! Tylko tak mogę opisać radość z tego piękna, które choć trochę, ale oddają mam nadzieje te zdjęcia cudo-magnolii. A jeszcze większej radości memu sercu dodaje kilka rzeczy: pierwszy swobodny spacer od dawna z ukochaną Anulką i moją kochaną Mamusią - napisała.
 

Obserwatorki Weroniki Marczuk nie mogą się nadziwić, jak szybko udało jej się odzyskać nienaganną figurę - w zaledwie dwa miesiące po porodzie. W komentarzach fanki doceniły także wykonane przez nią zdjęcia kwitnących magnolii.

Super laseczka, brawo. I to kilka miesięcy po urodzeniu dzieciaczka.
Wielkie gratulacje. Pięknie Pani wygląda.
Piękne zdjęcia. Pozdrawiam.

Bardzo cieszymy się, że gwiazda realizuje się w nowej dla siebie roli i gratulujemy szybkiego powrotu do formy.

Więcej o: