Weronika Marczuk o poprzednich ciążach: Miałam problemy z ich donoszeniem, pochowałam dwoje dzieci. Pokazała zdjęcie brzuszka tuż przed porodem

Weronika Marczuk za niespełna tydzień zostanie po raz pierwszy w życiu mamą. Na chwilę przed planowanym porodem udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak przebiegła jej ciążą. Nie było łatwo.

Weronika Marczuk w wieku 48 lat po raz pierwszy zostanie mamą. Była żona Cezarego Pazury radosną nowiną pochwaliła się zaledwie trzy miesiące temu, a już za niespełna tydzień na świecie pojawi się jej córka. Przed porodem zdecydowała się udzielić wywiadu Sylwii Borowskiej z portalu edziecko.pl. Opowiedziała również o tej ciemniejszej stronie bycia w ciąży przed pięćdziesiątką. 

Weronika Marczuk o ciąży

Weronika Marczuk zaszła w ciążę w wieku 48 lat, więc dość późno, jak na pierwsze dziecko. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że początki ciąży mocno dały jej się we znaki. Przez kilka miesięcy miała nudności i nie mogła nawet pić wody. 

Od początku źle się czułam, a teraz lekarz doradził, żebym leżała. Ponad pięć miesięcy miałam mdłości. Nie mogłam normalnie jeść i pić. Nie smakowała mi woda, bo powodowała jeszcze większe mdłości. Mogłam pić małymi łyczkami wodę naturalnie gazowaną, w smaku przypominającą wody z uzdrowiska. Musiała być też bardzo zimna, żebym przełknęła. Jadłam dużo owoców, żeby się nie odwodnić- mówi Marczuk.

Weronika Marczuk od zawsze marzyła o dziecku, jednak pierwszy raz za mąż wyszła, gdy miała zaledwie 23 lata. Wtedy skupiła się na karierze, a także wychowaniu córki swojego ówczesnego męża- Cezarego Pazury.

 

Teraz zapowiada nową książkę. Opowie o tym, z czym musi się zmierzyć kobieta, która czeka długo na to, by być mamą. Weronika Marczuk w przeszłości straciła swoją młodszą siostrę, a także dwukrotnie poroniła ciążę.

(...) Ja przeżyłam śmierć swojej młodszej rodzonej siostry i to pozostawia ślad. Piszę książkę dla osób, które mają trudności z zachodzeniem w ciążę albo nie radzą sobie ze stratą dziecka. Ja zachodziłam w ciążę, ale miałam problemy z ich donoszeniem. Pochowałam dwoje dzieci...- wyznała przyszła mama. 

Weronika Marczuk już za kilka dni przywita na świecie swoją córkę. Plotek trzyma kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

Cały wywiad z Weroniką Marczuk przeczycie klikając TUTAJ.

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Plotkiem opowiedziała, udało się wrócić do formy po ciąży:

Zobacz wideo

RG