Weronika Marczuk opowiada o macierzyństwie i nowej książce w domowym zaciszu. Takie firanki to rzadkość!

Weronika Marczuk zamieściła na Instagramie nowy wpis. Jak się okazuje, podczas izolacji nie tylko opiekuje się córką, lecz także realizuje się zawodowo.

Weronika Marczuk niedawno została mamą. Dwa miesiące temu przyszła na świat jej córeczka, Ania. W udzielonym jeszcze przed rozwiązaniem wywiadzie aktorka opowiedziała o swoich poprzednich ciążach, które były dla niej niewyobrażalnie trudne. Jak się okazuje, gwiazda miała problemy z ich donoszeniem. Teraz po raz pierwszy w życiu poznaje uroki rodzicielstwa i uczy się godzić je z pozostałymi obowiązkami.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały dzieci na świecie.

Weronika Marczuk pracuje nad książką

Ostatnio Weronika Marczuk podzieliła się ze swoimi instagramowymi fanami nowym zdjęciem. Co ciekawe, mogliśmy ją zobaczyć w domowym zaciszu, a naszą uwagę przykuły pewne detale, które czynią jej mieszkanie jeszcze bardziej przytulnym. To przystrojony świątecznie stół oraz unikatowe, haftowane firanki nadają wnętrzu wyjątkowy charakter.

Jak połączyć wychowanie 3-miesięcznego niemowlaka z pisaniem książki i innymi zajęciami ?  O tym dziś mówiliśmy w DDTVN ! Link w BIO :) (...) Dziękuję wszystkim za wsparcie, bo nie ukrywam, że po raz pierwszy rozmawiałam z TV przez swój telefon, z domu. Ale czego to się człowiek nie nauczy! A dla moich rodaków z Ukrainy powtórzę obowiązkowe przywitanie z okazji Świąt Wielkanocnych: Chrystos Voskres! Voistynu Voskres!
 

We wpisie celebrytka podjęła również temat macierzyństwa. Weronika Marczuk opiekę nad niemowlakiem musi bowiem łączyć z realizacją zawodowych planów, a dokładnie z pisaniem książki o macierzyństwie. O tym, jak się jej to udaje, i jaki wpływ opieka nad dzieckiem ma na jej przeżywanie izolacji. Gwiazda opowiedziała w rzeczonym wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN":

Faktycznie macierzyństwo to jest coś, co jest zupełnie innym życiem, innym kosmosem. Mogę powiedzieć tylko tyle, że dzięki Ani kompletnie nie czuję się w izolacji, dlatego że ona daje tyle radości.

Komentatorzy docenili zarówno wnętrze domu Weroniki Marczuk, jak i jej występ w programie TVN:

Wygląda Pani super. Śliczne firanki. Pozdrawiam i życzę zdrówka. Całuski.
Macierzyństwo uskrzydla, można robić rzeczy, które wydają się niemożliwe. Pięknie wyglądasz, z przyjemnością oglądałam Was. Pozdrawiam <3.
Christos Woskresie! Wszystkiego najlepszego dla Pani i córeczki.

Plotek dołącza się do życzeń fanów!