Najnowsze zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan nie uciszy plotek o ciąży. Gwiazda zasłoniła brzuch płaszczem, a fani komentują. "Chyba ciąża"

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się nowym zdjęciem na Instagramie. W komentarzach zawrzało, bo fani podejrzewają, że jest w drugiej ciąży.

Plotki o ciąży Barbary Kurdej-Szatan zaczęły mnożyć się na początku tego roku. Powodem była kreacja, w której aktorka pojawiła się na gali wręczenia Telekamer. Zdaniem części internautów luźny materiał zamiast ukryć, to podkreślił nieco większy brzuch gwiazdy. Na kolejnych ściankach Kurdej-Szatan pozowała już w obszernych garniturach. To jedynie podkręciło spekulacje dotyczące jej ciąży.

Barbara Kurdej-Szatan" prawie popłakała się na wieść o zawieszeniu "TzG

Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan znów pytana o ciążę

Sama Basia do tej pory nie potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Czujni internauci nieustannie szukają jednak dowodów na potwierdzenie plotek o jej błogosławionym stanie. Kilkukrotnie udało im się już zauważyć, że gwiazda jest okrąglejsza.

Najnowsze zdjęcie Kurdej-Szatan nie uciszy spekulacji. Aktorka pozuje w luźnym płaszczu. Stoi jednak bokiem, a brzuch zasłania ubraniem.

Dzień dobry. Gotowi na dzisiejszy dzień? Dla nas wyjątkowy. Ktoś wie dlaczego? - dopisała tajemniczo.

Gwieździe chodziło najprawdopodobniej o to, że właśnie jej mąż obchodzi urodziny. W komentarzach nie obyło się jednak bez ciążowych spekulacji.

Chyba ciąża :)
Oby ta wiadomość była najpiękniejsza i najcudowniejsza dla Waszej Rodzinki. Chyba też się domyślam od kilku tygodni - piszą fani.

Kurdej-Szatan nie odniosła się jednak do tych komentarzy. Fani (zarówno Basi, jak i jej domniemanej ciąży) muszą więc dalej żyć w niepewności. Chyba że gwiazda wreszcie postanowi oficjalnie odnieść do plotek.

Więcej o:
Komentarze (8)
Najnowsze zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan nie uciszy plotek o ciąży. Gwiazda zasłoniła brzuch płaszczem, a fani komentują. "Chyba ciąża"
Zaloguj się
 • wejsunek47

  Oceniono 1 raz 1

  poproszę o reportaż o tych fanach szukających dowodów.... co prawda nie wiem kto to jest ta pusta lala z głupawymi minami ale skoro GW twierdzi ,że to "gwiazda"( w jakiej specjalności..znaczy się co pokazała?) to widocznie tak być musi...

 • j-a-ga

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ciąża tylko Baśka na kwarantannie Prosecco opiła.

 • miastomakow

  0

  czyli będzie z FAS.

 • traszka777

  Oceniono 2 razy 0

  Fani komentują? Fani? Toto ma jakichś fanów?

 • elegancja_francja

  Oceniono 2 razy 0

  Pierwszy, zmien nazwisko....

 • beatazworka

  Oceniono 6 razy -4

  Aby tylko nie szczekał...

 • bolek_i_jego_ozorek

  Oceniono 13 razy -9

  Podobno ta baba nie lubi PiSu więc czemu nie zrobi sobie aborcji?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX