Telekamery 2020. Barbara Kurdej-Szatan nie zachwyciła stylizacją. Góra kreacji ok, ale dół nie robi na nas wrażenia

Barbara Kurdej-Szatan zjawiła się na gali rozdania Telekamer i wręczyła jedną z nagród. Jak się prezentowała? Oceniamy stylizację gwiazdy.

Gala rozdania Telekamer odbyła się 3 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie. Jak co roku impreza przyciągnęła aktorów, celebrytów i osobowości telewizyjne. Mięliśmy okazję zobaczyć chociażby Julię Wieniawę, Paulinę Sykut-Jeżynę, Martę Żmudę-Trzebiatowską i jej ciążowy brzuszek czy Mikołaja Roznerskiego

Na galę przybyła również Barbara Kurdej-Szatan. Gwieździe towarzyszył mąż. Aktorka wręczyła Złotą Telekamerę, a w swojej przemowie nawiązała do poprzednich edycji plebiscytu, które nie były emitowane.

Telekamery 2020: Barbara Kurdej-Szatan na gali

Jeśli jednak chodzi o stylizację aktorki, musimy przyznać, że w tym roku nas nie zachwyciła i jej suknia odstawała od najlepszych kreacji - np. odważnej Dody.

Telekamery 2019Telekamery 2019 KAPIF

Barbara Kurdej - Szatan postawiła na czarno - żółtą kreację. Aksamitna góra sukienki prezentuje się korzystnie i ma bardzo ciekawy krój, podkreślający dekolt aktorki. Współgra również z klasyczną, minimalistyczną kopertówką.

Problematyczny wydaje się być jednak sam dół kreacji. Jest jakby zbyt szeroki i odbierający lekkości. Żółty materiał i naniesione na niego złote elementy też nie zachwycają. Kolor, który wybrała Barbara Kurdej - Szatan, jest jednak stosunkowo trudny do obronienia. Patrząc na stylizację całościowo, oceniamy, że aktorce mimo wszystko udało się wyjść na plus.

Telekamery 2019Telekamery 2019 KAPIF

Do kreacji Barbara Kurdej - Szatan dobrała pasujące do całości dodatki. Złota biżuteria, szczególnie interesujące kolczyki, świetnie dopełniają jej stylizację. Nienarzucający się makijaż i fryzura dobrze wkomponowują się w całość stylizacji.

A Wam jak podobała się kreacja Barbary Kurdej - Szatan?

JP

Największe wpadki modowe gwiazd. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo!

Zobacz wideo