Marta Żmuda-Trzebiatowska już nie ukrywa ciążowych krągłości. Na Telekamerach 2020 z dumą prezentowała brzuszek

Marta Żmuda-Trzebiatowska na gali wręczenia Telekamer podkreśliła ciążowy brzuszek. Widać, że ciąża jej służy.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula spodziewają się drugiego dziecka. Para wychowuje już 2-letniego syna Bruna. 3 lutego gwiazda zjawiła się na gali wręczenia nagród "Tele Tygodnia", gdzie zaprezentowała ciążowy brzuszek.

ZOBACZ: Jak Agnieszce Kaczorowskiej udało się wrócić do formy po ciąży?

Zobacz wideo

Marta Żmuda-Trzebiatowska na Telekamerach

Aktorka długo ukrywała przed mediami wiadomość o ciąży. O tym, że ona i jej mąż spodziewają się kolejnego dziecka poinformował w grudniu w "Dzień Dobry TVN" Mateusz Hładki. Kilka dni później przyszła mama potwierdziła te doniesienia na Instagramie i poprosiła fanów, by uszanowali jej decyzję o tym, że chce ten piękny czas zachować dla siebie:

Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego „wielką tajemnice”, ale dlatego, że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie - pisała aktorka w grudniu na Instagramie.

Aktorka nie chce afiszować się z ciążowymi krągłościami, jednak na gali wręczenia Telekamer z dumą prezentowała brzuszek. Miała na sobie długą sukienkę z bufkami. Materiał opinał jej figurę. Aktorka prawdopodobnie za 3-4 miesiące powita na świecie drugie dziecko, a ciąża bardzo jej służy. Żmuda Trzebiatowska wygląda promiennie i widać, że doskonale czuje się w swoim stanie.

Żmuda-Trzebiatowska była nominowana w kategorii najlepsza aktorka, zdobyła 2. miejsce. Statuetka trafiła w ręce Kingi Preis.

AW

Więcej o:
Komentarze (4)
Marta Żmuda Trzebiatowska już nie ukrywa ciążowych krągłości. Na Telekamerach 2020 z dumą przezntowała brzuszek
Zaloguj się
 • Gambit szachowy

  Oceniono 5 razy 5

  Dosyć ładna, absolwentka warszawskiej szkoły teatralnej- dosyć ładna aktorka z prawdziwego zdarzenia nie to co wynalazki Wieniawy i inne ćwierć gwiazdy.

 • krzycho-60

  Oceniono 4 razy 4

  Zawsze mi się podobała.

 • Anna Skowron

  Oceniono 4 razy 2

  Znowu ciąża... Do usrania..
  A Pani piękna, ale po co tamie debilne artykuły .. Dziennikarze.... Jak z koziej d.... Trąba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX