Katarzyna Zielińska w lany poniedziałek przemokła do suchej nitki. Mąż aktorki wykazał się sprytem

Katarzyna Zielińska na swoim Instagramie zamieściła zabawne nagranie. Aktorka pokazała, jak jej mąż uczcił lany poniedziałek. Na nagraniu widać, że Zielińska nie miała szans, by uciec przed niespodziewanym prysznicem.

Katarzyna Zielińska tegoroczne święta wielkanocne spędziła z mężem i z dziećmi. Z pozostałą częścią rodziny miała szansę zobaczyć się jedynie dzięki komunikatorom internetowym. Nie oznacza to jednak, że Wielkanoc w domu aktorki była smutna. Wprost przeciwnie. Zielińska pięknie udekorowała mieszkanie i przygotowała prawdziwą świąteczną ucztę. Wesoło było także w drugi dzień świąt. Mąż gwiazdy nie zapomniał bowiem o lanym poniedziałku. 

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie:

Katarzyna Zielińska "ofiarą" śmigusa-dyngusa

Katarzyna Zielińska na swoim Instagramie opublikowała nagranie, na którym widać, jak mąż wylewa na nią gar pełen wody. Gwiazda wygrzewała się na tarasowym fotelu, gdy nagle na całym ciele poczuła zimną wodę. Aktorka była tak zaskoczona, że omal nie spadał z fotela. Żart mimo wszystko chyba spodobał się Zielińskiej, bo w opisie pod filmem śmiała się:

Kocham mojego męża inwencję twórczą - napisała. 
 

ZOBACZ TEŻ: Doda oblała męża w lany poniedziałek i nie szczędziła wody. "Pół mieszkania mokre". Ktoś będzie miał dużo sprzątania

Fani komentują nagranie Zielińskiej

Zabawne wideo niezwykle spodobało się internautom. Nagranie skomentowała nawet Ania Lewandowska, która śmiała się z całej sytuacji. 

Komentarz Anny LewandowskiejKomentarz Anny Lewandowskiej Screen katarzynazielinska/Instagram

Fani Zielińskiej cieszyli się też, że w domu aktorki nadal podtrzymywana jest tradycja związana z lanym poniedziałkiem. 

Tradycji musiało stać się zadość.
Super, mam nadzieję, że woda była ciepła. 
Nawet nie miałaś szansy uciec - pisali. 

A jak wam podoba się nagranie Katarzyny Zielińskiej? Też uważacie, że jest zabawne?

Więcej o: