Cezary Pazura pokazał swoją kuchnię, sącząc "łyski" w fartuszku. Na filmiku widać stylowe wnętrza i... bałagan

Cezary Pazura udostępnił kolejny film na swoim oficjalnym kanale na Youtubie. Aktor podał widzom "przepis" na idealną babkę wielkanocną, przy okazji pokazując wnętrza swojej kuchni. Uwagę zwraca stylowa ława i oszklone białe szafki. Harmonię zaburza jedynie... bałagan.

Cezary Pazura aktywnie prowadzi swój kanał na Youtubie, próbując rozbawić widzów. Opowiada anegdoty, mówi o trudach zawodu aktora, ale również odgrywa scenki, tworząc je w swoim domowym zaciszu. Publikując najnowsze nagranie, przy okazji uchylił rąbka tajemnicy, w jakim wnętrzu przychodzi mu spędzać czas podczas izolacji. Kuchnia jest naprawdę klimatyczna!

Zobacz wideo Cezary Pazura świetnie sprawdza się w roli ojca. Zobaczcie, jak zajmuje się córką!

Cezary Pazura pokazał kuchnię

Zarówno Cezary Pazura, jak i Edyta Pazura nie stronią od spoufalania się z internautami. Aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych, udostępniając zdjęcia, relacje i filmiki z życia prywatnego. Ostatnio pochwalili się pięknymi widokami i spacerem nad jeziorem z pociechami. Tym razem aktor pokazał fragment rodzinnego domu. Wnętrza robią wrażenie!

Cezary PazuraCezary Pazura Youtube/ Cezary Pazura

Jasne kolory kuchni, stylowa ława obita tapicerką w kratę, przeszklone szafki i zawieszone na ścianach ozdoby w postaci zasuszonych ziół i roślin - tworzą niepowtarzalny klimat. Wszystko to możemy zauważyć, na udostępnionym przez Cezarego filmiku na Youtubie. 

Aktor chciał rozbawić widzów, zapraszając ich do stołu i podając "przepis" na idealną świąteczną babeczkę. Proces pieczenia, co było dość przewidywalne w przypadku komika, nie przebiegł w normalnym trybie, ponieważ Pazura scenkę rodzajową wykorzystał jedynie do stworzenia skeczu. Sącząc "łyski", przedstawił kolejne fazy nietrzeźwości. 

Cezary PazuraCezary Pazura Youtube/ Cezary Pazura

Zdradzę Wam moją słodką tajemnicę. Zademonstruję, jak upiec najlepszą na świecie świąteczną babkę wielkanocną. Przed rozpoczęciem mieszania wszystkich składników, sprawdź, czy 'łyski' na pewno jest dobrej jakości. 

Emocjonalna i ekspresyjna gra aktorska sprawiła, że w harmonijnym wnętrzu pojawił się wielki bałagan, a Cezary narzekał, że teraz sam musi zadbać o porządek w kuchni. 

Teraz wujek musi to sam posprzątać. Nogi miałem w jajkach i w mące.

Jak podobają Wam się wnętrza domu Pazurów? Pasują do ich energetycznej osobowości?

Więcej o:
Komentarze (70)
Cezary Pazura pokazał swoją kuchnię, sącząc "łyski" w fartuszku. Na filmiku widać stylowe wnętrza i... bałagan
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX