Edyta i Cezary Pazurowie pokazali, jak spędzają czas. Nie brakuje zabaw z dziećmi i spacerów nad jeziorem. "Pięknie się na was patrzy"

Edyta i Cezary Pazurowie są bardzo aktywni na Instagramie, gdzie właśnie pokazali, jak spędzają razem czas.

Edyta i cezary Pazurowie mają to szczęście, że nie muszą być zamknięci w czterech ścianach, bo do ich domu należy piękny teren położony nad jeziorem. Właśnie pokazali, jak spędzają tam razem czas.

Zobacz: Córka Cezarego Pazury przeprowadziła z nim wywiad. Wszystko nagrała dumna Edyta: Magda Mołek, rośnie ci konkurencja

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Pazurowie pokazali rodzinne zdjęcia

Edyta Pazura i Cezary Pazura są bardzo aktywni na swoich profilach na Instagramie, gdzie chętnie pokazują fanom kulisy prywatnego życia. Tym razem pochwalili się zdjęciami ze swojej posiadłości. Jak się okazuje, ten trudny czas spędzają w domu nad jeziorem - jak można wywnioskować z kometnarzy fanów - na Mazurach. Widoki są piękne, a i przestrzeń robi wrażenie.

Niby chłodno i wieje wiatr, ale w głębi duszy ciepło nadal udaje nam się utrzymać #naszepodworko - napisała Edyta Pazura pod zdjęciem z córką.

Tymczasem Cezary pokazał, jak bawi się z córką na pomoście - razem z nią rzucał kamyki do wody. Oprócz tego wygłupiał się z małą Ritą.

Nowe odkrycie: kamyki wpadając do wody robią „plum”. Ojciec też zszokowany...Najpiękniejsze chwile z najtańszą zabawką- czyli językiem tatusia - napisał pod postami aktor.

Przeczytaj: Edyta Pazura opowiedziała, jak spędza czas z dziećmi. Już od jakiegoś czasu organizuje im "dzienne planery"

Nie da się ukryć, że izolacja u Pazurów jest wręcz sielankowa. Widać, że rodzina znacznie zwolniła tempo i cieszy się ze wspólnych chwil. Fani nie kryją tym faktem zachwytu.

Bezcenne chwile.
Cudnie.
Pięknie się was ogląda - piszą fani.

Zdecydowanie możemy podpisać się pod tymi słowami!

KM