Meghan i Harry oficjalnie odeszli z dworu. Zwolniona przez nich pracownica może im podziękować. Zatrudniła ją sama królowa

Z dniem 31 marca wiele osób straciło pracę. Jest to spowodowane odejściem Meghan Markle i już byłego księcia Harry'ego z brytyjskiego dworu. Okazuje się, że jedna ze zwolnionych osób kontynuuje współpracę z monarchią.

Meghan i Harry w środę 31 marca oficjalnie ustępują ze stanowisk i odchodzą z brytyjskiego dworu. Na Instagramie pożegnali się ze swoimi obserwatorami i zapowiedzieli zakończenie działalności profilu. Do tej pory para zatrudniała cały sztab osób odpowiedzialnych za ich wizerunek i wiele z nich straciło teraz pracę. Ale nie wszyscy wyszli na tym źle. Jedna z osób nadzorująca ich odejście z dworu, otrzymała nawet awans!

Królowa Elżbieta II zatrudniła specjalistkę PR po Meghan i Harrym

Sara Latham przez lata udowodniła, że zna się na swoim fachu - zajmowała się PR-em książęcej pary. Niestety, kiedy Harry i Meghan przeprowadzili się najpierw do Kanady, a potem do Los Angeles, specjalistka została jedną z 15 osób, które straciły pracę. Co gorsza, para namówiła Sarę na przeprowadzkę z USA do Wielkiej Brytanii jeszcze przed narodzinami ich syna. Okazuje się, że teraz z jej kwalifikacji skorzysta sama królowa Elżbieta II.

W CV Sary Latham widnieje już współpraca z Hillary Clinton w trakcie jej kampanii prezydenckiej, Billem Clintonem podczas jego prezydentury oraz z Barackiem Obamą. Nic dziwnego, że jej usługi są bardzo wartościowe i zainteresowała się nimi monarchini.

Królowa Elżbieta II pozytywnie oceniła pracę Latham podczas jej chrztu bojowego, czyli "megxitu". Portal DailyMail dotarł do osoby związanej z Pałacem, która tak wyrażała się o specjalistce wizerunkowej:

Sara jest zadziorna i nieustępliwa. W trudnych sytuacjach była bardzo lojalna wobec Harry'ego i Meghan - mówi źródło brytyjskiego portalu.

Teraz Sara Latham będzie pracować w prywatnym biurze królowej. Będzie pomagać w specjalnych projektach oraz składać raporty najbardziej zaufanemu doradcy monarchini Edwardowi Youngowi.

DK

Więcej o:
Komentarze (8)
Meghan i Harry oficjalnie odeszli z dworu. Zwolniona przez nich pracownica może im podziękować. Zatrudniła ją sama królowa
Zaloguj się
 • shawmut

  Oceniono 6 razy 4

  prawdziwe problemy na królewskim dworze

 • krystin9

  Oceniono 1 raz 1

  Sara Latham nie była specjalistką od PR ale DYREKTOREM biura H&M. Na etacie u królowej.
  I "spadła z nieba" Elżbiecie, bo jej sekretarz sir Edward Young ma być zwolniony (za brak lojalności). Wiadomo o tym już od stycznia.
  Nie wiem skad Plotek przepisuje te bzdury.

 • justas32

  Oceniono 3 razy 1

  U nas władza nie ufa nikomu kto wcześniej od 6 lat nie kradł dla PiS ...

 • wiesio46

  Oceniono 1 raz 1

  "Zatrudniła ją sama królowa"..rozstania, odejscia...ale nie palimy mostow..Kontakt moze sie przydac...trzeba miec w rezerwie nastepcow..NHS w UK moze sie okazac slaby w wojnie z wirusem..

 • fortunatzwolinski

  Oceniono 3 razy 1

  przyjaciol trzymaj blisko
  (potencjalnych) wrogow jeszcze blizej ...

 • anna.maria0

  Oceniono 2 razy 0

  Nic nie jest nam dane raz na zawsze / nic nie trawa wiecznie. Nie chodzi tu o konkretną sytuację z M@H ale o to by cieszyć się każdą dobrą chwilą, która nas spotyka.

 • pedro.666

  Oceniono 3 razy -1

  Fora ze dwora! A kysz!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX