Wystrojona Reni Jusis świętuje urodziny z koroną na głowie. "Happy B-day to me!" Widać, że tort smakował

Reni Jusis skończyła 46 lat. Aż trudno uwierzyć, że wokalistka może zdmuchnąć na torcie już prawie pięćdziesiąt świeczek, bo od kilku dekad wciąż wygląda tak samo - młodo i kwitnąco. Kobieta wyprawiła domową urodzinową imprezkę. Była królową balu!

Reni Jusis popularna była już w latach 90. To właśnie wtedy jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Później przyszła pora na założenie rodziny i macierzyństwo. Wokalistka coraz rzadziej pojawiała się na czerwonych dywanach, ponieważ zajęła się domowymi obowiązkami, które dzieliła ze swoim ukochanym, Tomkiem Makowieckim. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu, a media obiegła informacja o rozstaniu pary. Reni postanowiła w międzyczasie powrócić do show-biznesu i zdecydowała się nawet na udział w "Tańcu z Gwiazdami".Treningi i występy w show Polsatu miały być odskocznią od życia codziennego i terapią po rozwodzie z muzykiem. Aktualnie kobieta spędza czas w domu i to właśnie w swoich czterech kątach świętuje 46. urodziny.

Zobacz wideo Reni Jusis już wcześniej chciała wystąpić w

Reni Jusis umazana urodzinowym tortem

Świętowanie urodzin to wcale nie byle jaka impreza i wokalistka nie zamierza się nudzić. 28 marca obchodziła wigilię swoich urodzin, czym pochwaliła się na Instagramie. Natomiast dzień później pokazała fotografię, na której widać, jak objada się smakowitym tortem. W koronie na głowie, cekinach i umorusanej twarzy wygląda całkiem uroczo!

 
Dzień dobry! Happy B-day to me! W prezencie urodzinowym mam dla Was playlistę moich ulubionych ostatnio francuskich piosenek do tańca - czytamy we wpisie Reni na Instagramie. 

Piosenkarka nie zamierzała spędzać tego dnia sama. Zaprosiła swoich obserwatorów na instagramową transmisję. 

Reni JusisReni Jusis Instagram/ @renijusisofficial

Pod urodzinowym postem wokalistki posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy i życzeń.

Wszystkiego najlepszego Reni. Spełnienia marzeń, dużo zdrowia i miłości oraz samych radosnych chwil.
Widzę tort chyba orzechowy. Mniam, mniam... smacznej i radosnej urodzinowej niedzieli.

My również składamy Reni najlepsze życzenia!

BWO