Reni Jusis komentuje odpadnięcie z "Tańca z Gwiazdami". Nie ukrywa swoich prawdziwych emocji: Nie zgadzamy się z tym

Reni Jusis jako pierwsza odpadła z nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na InstaStories przyznała, że jest jej przykro i podziękowała widzom za wsparcie.

13 września został wyemitowany pierwszy odcinek nowej edycji"Tańca z Gwiazdami". Decyzją widzów z programem jako pierwsza pożegnała się Reni Jusis, która była typowana do zwycięstwa. Piosenkarka nie ukrywa, że żałuje, że jej przygoda z tańcem się tak szybko skończyła.

Reni Jusis komentuje odpadnięcie z "Tańca z Gwiazdami"

Razem ze swoim tanecznym partnerem Miszą Steciukiem nagrali InstaStories. Zaczęli od przyznania się do swoich prawdziwych odczuć oraz podziękowań:

Jest nam strasznie przykro, nie będziemy tego ukrywać. Dziękujemy wam wszystkim, że byliście z nami, że pisaliście do nas wiadomości - zaczęła.

Następnie Reni Jusis dodała, że jest rozczarowana i nie chce się pogodzić z rzeczywistością:

Nie wierzymy w to, co się wydarzyło. Nie zgadzamy się z tym. Uważamy, że jest to totalnie niesprawiedliwe - dodała.

Później zwróciła się do tancerza i przyznała, że najważniejsze dla niej jest to, że zyskała nowego przyjaciela. Obiecała mu, że jeszcze razem zatańczą. Piosenkarka wyznała też, że nie chce kończyć swojej przygody z tańcem i będzie dalej kontynuować treningi.

Żałujcie, że nie zobaczycie ich już na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"?

Reni Jusis zdradziła, dlaczego zgodziła się wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami":

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (27)
Reni Jusis komentuje odpadnięcie z "Tańca z Gwiazdami". Nie ukrywa swoich prawdziwych emocji i zwraca się do fanów
Zaloguj się
 • Gość: To jest dno

  Oceniono 29 razy 29

  Bardzo przykry moment i widać jak przykro było temu tancerzowi chyba bardziej niż samej Reni. Bądźcie chociaz odrobinę bardziej wiarygodni niż top model które nie wzięło obecnie ani jednej . ANI JEDNEJ dziewczyny która by się nadawała do modelingu na rynkach zagranicznych. Wzięli jakieś "historie i osobowosci" ale to tak w modzie nie działa. A złoty bilet dali swojej znajomej !!!!

 • Gość: j

  Oceniono 21 razy 15

  Dziekuje za wsparcie widzów, toż własnie tego wsparcia zabrako skoro wyleciała...

 • Gość: adasari

  Oceniono 19 razy 13

  Ale przecież stacja Polsat i szanowne jury mają jeszcze możliwość przywrócić tę cieszącą się uznaniem widzów i internautów parę do programu. tak było z Eweliną Lisowską i Tomkiem Barańskim, którzy najpierw "wylecieli", a potem, po powrocie ...wygrali cały program!.I Polsat i jury odzyskają w ten sposób wiarygodność i gasnącą teraz sympatię publiczności. Zróbcie to koniecznie!

 • Gość: prawda

  Oceniono 21 razy 13

  Wyruchali ich bez mydła. Cóż, takie są reguły tego programu. Nie pierwsza para, która mimo dobrego tańca zobaczyła środkowy palec, mimo że konkurenci tańczyli dużo gorzej.

 • Gość: eee

  Oceniono 26 razy 10

  Ale czego ona się spodziewała? Zapomniana gwiazda dwóch przebojów, dziś kojarząca się raczej jako ekoświruska i antyszczepionkowiec. To nie jest konkurs tańca, to jest konkurs popularności a o tej pani połowa widzów nie pamięta a druga połowa jej nie kojarzy.

 • Gość: kasia

  Oceniono 13 razy 9

  Aż mnie korci,żeby przypomnieć,że to nie jest KONKURS TAŃCA,ale program rozrywkowy.Tu liczy sie popularność i sympatia......oraz odpowiednio sformułowany kontrakt.Trzeba było sobie zagwarantować min. ilość odcinków jak robi to np.pani Górniak.Wiara w siebie to za mało trzeba znać wszystkie triki,żeby z korzyścią dla siebie móc poruszać sie w tej branży.Pani nie była taka zła ale inni byli lepiej zabezpieczeni,sprytniejsi.

 • Gość: Fantastic

  Oceniono 13 razy 7

  Ja pamietam Justyne Steczkowska ktora tanczyla najlepiej a zajela dopiero 2 miejsce!

 • Gość: kocio

  Oceniono 13 razy 5

  Kurdej-Szatan tańczy fatalnie, ale jak widać szykuje się dramatyczny finał: Kurdej-Szatan kontra małżonek Baśki, czyli Szatan. Pamiętacie, jak tvn załatwił małżeństwo Hyżych? Polast zrobi to samo, pod publikę. Ten program to syf, a jury banda megalomanów, hipokrytów i sprzedawczyków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX