Michał Malitowski po 17 latach rozstał się z partnerką i matką swojej córki. Wydali oficjalne oświadczenie

Michał Malitowski jest singlem. O rozstaniu poinformowała jego (była już) partnerka.

Michał Malitowski jest wielokrotnym mistrzem Polski oraz świata w tańcach towarzyskich. Powszechną rozpoznawalność przyniosło mu jednak dopiero jurorowanie w "Tańcu z gwiazdami". W wiosennej edycji show zabrakło go ze względu na problemy zdrowotne. Okazuje się jednak, że to nie koniec nieprzyjemności w życiu tancerza.

Michał Malitowski rozstał się z partnerką

W 2002 roku partnerką taneczną Michała Malitowskiego została Joanna Leunis. Ich znajomość szybko przeniosła się poza parkiet. 3 lata temu para powitała na świecie swoją córkę Lię Michele. Choć nic na to nie wskazywało, tancerze rozstali się po 17 latach związku. Wieść o rozstaniu pojawiła się na oficjalnym profilu Leunis na Facebooku.

Ze smutkiem informuję wszystkich przyjaciół, kolegów, organizatorów i sympatyków tańca, że po 17 latach Joanna Leunis i Michał Malitowski nie pracują już, nie tańczą i nie mieszkają razem - czytamy w poście.

Malitowski i Leunis uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w świecie tańca, o czym świadczył też wieloletni staż ich związku. Juror polsatowskiego show nie odniósł się publicznie do oświadczenia matki swojej córki.

W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi między innymi Sandra Kubicka:

Zobacz wideo

Więcej o: