Reni Jusis wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Udział w show ma być terapią po rozwodzie z Tomkiem Makowieckim. "Widzi same plusy"

Reni Jusis niedawno rozwiodła się z Tomkiem Makowieckim. Niestety, takie dramaty na rynku medialnym gwarantują większe zainteresowanie publiczności. Nic dziwnego, że producenci "Tańca z Gwiazdami" zaproponowali wokalistce udział w tanecznym show.

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się dwa miesiące temu. Ich małżeństwo rozpadło się po 11 latach. Plotkowano, że wokaliści nie byli w stanie pogodzić swoich artystycznych priorytetów. Dodatkowo Kuba Wojewódzki zdradził, że Tomek był niewierny swojej żonie. Od tego czasu Reni wpadła w wir pracy i otrzymała wiele intratnych propozycji z mediów. Jak dowiedział się "Fakt", piosenkarka jesienią wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Reni Jusis w "Tańcu z Gwiazdami"

Śmiało można powiedzieć, że taneczne show Polsatu dla niektórych gwiazd jest formą terapii po rozstaniu. Ba, smutna historia jest niemalże gwarantem dotarcia do finału. Tak było w przypadku m.in. Beaty Tadli, która po porzuceniu przez Jarosława Kreta, wygrała "Taniec z Gwiazdami". Czy tak samo będzie z Reni Jusis?

Piosenkarka przez lata dostawała propozycje udziału w programie. Jednak będąc jeszcze w związku z Tomkiem Makowieckim, regularnie odmawiała. Teraz niespodziewanie zmieniła zdanie.

Renata uznała, że dzięki programowi może fajnie spędzić czas, a do tego nauczy się tańczyć. A co najważniejsze zajęta treningami nie będzie miała czasu na rozmyślanie o rozpadzie swojego małżeństwa. Więc widzi same plusy - zdradził informator "Faktu".

Zobacz też, które gwiazdy przekuły rozstania w największe hity

Zobacz wideo

AD