Idolka nastolatek w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? "Cudownie byłoby doświadczyć czegoś nowego"

Niedawno skończyła się 9. edycja "Tańca z Gwiazdami" a już padają pierwsze typy uczestników, którzy mogą pojawić się w kolejnej. Być może na parkiecie zobaczymy piosenkarkę Magdę Beredę.
Zobacz wideo

17 maja odbył się finał kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Wygrała go Joanna Mazur, która pokonała youtubera Tomasza Gimpera Działowego. Mówi się o tym, że w nowym sezonie może pojawić się Karolina Małysz, czyli córka Adama Małysza. Teraz padło kolejne nazwisko.

"Taniec z Gwiazdami". Magda Bereda zatańczy w nowej edycji?

Udział w show poważnie rozważałaby Magda Bereda, która wypłynęła dzięki swoim nagraniom, które publikowała na YouTube. Swój kanał założyła w 2011 roku, który subskrybuje prawie 700 tys. osób. Nagrywa głównie covery, a największą sławę przyniosła jej przeróbka hitu "Despacito". Choć zamiast tańczyć woli śpiewać, to 21-latka nie wyklucza, że gdyby otrzymała propozycję wystąpienia w "Tańcu z Gwiazdami", przyjęłaby ją.

Byłam na jednej lekcji tańca i mimo tego, że uważam, że nie potrafię tańczyć, to poczułam mnóstwo pozytywnych emocji, które wywołały łzy szczęścia na mojej twarzy. To było coś magicznego, więc kto wie? Cudownie byłoby doświadczyć czegoś nowego, co również pozwoliłoby mi przełamać się i bardziej uwierzyć w siebie - mówi Magda w rozmowie z Party.pl.

Magda ma swoją filozofię życia. Chce pokazywać innym, że warto przełamywać swoje lęki i wierzyć w siebie. Na swoim blogu często zwraca się do swoich fanów, aby spełniali swoje marzenia i nigdy nie tracili nadziei na to, że osiągnął swoje cele.

Chcielibyście zobaczyć ją na parkiecie?

AW

Więcej o: