Julia Wieniawa pokazała swoją garderobę. Jest tak ogromna, że nie powstydziłyby się jej hollywoodzkie gwiazdy

Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swojej garderoby. Pomieszczenie robi wrażenie - jest naprawdę ogromne.

Z uwagi na aktualne zagrożenie, gwiazdy spędzają czas w swoich domach i do tego samego namawiają fanów. Julia Wieniawaod samego początku apelowała do obserwatorów o rozwagę i izolację. Pozostająca w domowym zaciszu aktorka utrzymuje jednak stały kontakt z fanami. Pokazuje swoim miłośnikom, jak tańczy oraz trenuje, inspirując ich jednocześnie do tego samego.

Zobacz wideo Jakiego pupila ma Julia Wieniawa? Obejrzyjcie nasze wideo.

Julia Wieniawa pokazała garderobę

Dzięki temu, że aktorka swój czas spędza w mieszkaniu, mamy okazję przyjrzeć się jej domowym wnętrzom. Tym razem Julia Wieniawa zabrała nas do garderoby. Na udostępnionym przez nią na InstaStories zdjęciu widzimy, że przeznaczone do przechowywania ubrań pomieszczenie jest naprawdę ogromne. O takiej garderobie marzy chyba prawie każda kobieta.

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram.com/juliawieniawa/

Na zamieszczonym przez Wieniawę zdjęciu widzimy ciągnące się niemal w nieskończoność szafy pełne ubrań: jeansów, marynarek, butów i zimowych puchowych kurtek. W górnych segmentach regałów aktorka umieściła białe pudła do przechowywania mniej używanych ubrań. Cała garderoba wydaje się być przemyślana, przez co łatwiej utrzymać w niej porządek. Przestronnemu pomieszczeniu ciepłego, przytulnego charaktery dodaje dywan w "zebrowy" deseń. Takiej garderoby nie powstydziłyby się hollywoodzkie gwiazdy!

 

Przypomnijmy, że z uwagi na obecną sytuację w kraju, horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt", w którym główną rolę gra Julia Wieniawa, miał swoją premierę na Netfliksie. W filmie zobaczycie również m.in. Wiktorię Gąsiewską oraz Olafa Lubaszenko.

PJA

Więcej o: