Eric B., legenda hip-hopu, stracił córkę. Dziewczyna zginęła w wypadku samochodowym

Córka Erica B., pioniera hip-hopu, zmarła w niedzielę po poważnym wypadku samochodowym.

W poniedziałek wieczorem amerykańskie media obiegła smutna informacja. Córka rapera Erica Barriera, znanego w świecie muzyki jako Eric B., zmarła na skutek odniesionych obrażeń w wypadku samochodowym, który miał miejsce w niedziele. Mimo usilnych starań lekarzy obrażenia były tak poważne, że nie udało jej się ratować. Erica Barrier zmarła w szpitalu w Hartford.

Nie żyje córka rapera Erica B.

Manager rapera potwierdził informację, po czym zamieścił oświadczenie wydane przez samego Erica B.

Stoczyła dzielną walkę, jednak ufamy Bogu i Jego ostatecznej decyzji. Chcemy podziękować wszystkim za okazane wsparcie w tym trudnym czasie. Proszę, kontynuujcie modlitwę w intencji naszej rodziny, która przygotowuje się do pogrzebu - czytamy.
To był niefortunny wypadek samochodowy. Ważne jest, aby modlić się za drugiego kierowcę, do którego nasza rodzina nie ma żalu. Akceptujemy wolę Boga i z całego serca dziękujemy całemu zespołowi sanitarnemu, który opiekował się naszą córką - dodaje.

Portal pagesix poinformował, że do wypadku doszło w niedzielę o pierwszej w nocy. Erica Barrier jechała Mini Cooperem i z niewiadomych przyczyn zatrzymała się na środkowym pasie. Nadjeżdżająca ciężarówka nie była w stanie wyhamować i uderzyła w tył jej samochodu. Według raportu policji 28-latka doznała poważnych obrażeń i została przewieziona do szpitala w Hartford. Kierowca ciężarówki został lekko ranny. Nadal trwa dochodzenie policji.

Eric B. jest producentem i raperem pochodzącym z Nowego Jorku. Jego piosenki, które stworzył wraz z raperem Rakimem, są klasyką hip-hopu. Eric B. nie bez powodu nazywany jest legendą i pionierem rapu.

BO

Więcej o:
Komentarze (2)
Eric B., legenda hip-hopu, stracił córkę. Dziewczyna zginęła w wypadku samochodowym
Zaloguj się
 • hihot.md

  Oceniono 1 raz 1

  Legenda crapu.

 • z.04.2019

  0

  Co ma ten raper do drugiego kierowcy ?!
  To córka stanęła mini samochodzikiem na środkowym pasie drogi, ciężarówki amerykańskie to co najmniej 40 ton, nie zatrzyma się taka na kilku metrach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX