Eric B., legenda hip-hopu, stracił córkę. Dziewczyna zginęła w wypadku samochodowym

Córka Erica B., pioniera hip-hopu, zmarła w niedzielę po poważnym wypadku samochodowym.

W poniedziałek wieczorem amerykańskie media obiegła smutna informacja. Córka rapera Erica Barriera, znanego w świecie muzyki jako Eric B., zmarła na skutek odniesionych obrażeń w wypadku samochodowym, który miał miejsce w niedziele. Mimo usilnych starań lekarzy obrażenia były tak poważne, że nie udało jej się ratować. Erica Barrier zmarła w szpitalu w Hartford.

Nie żyje córka rapera Erica B.

Manager rapera potwierdził informację, po czym zamieścił oświadczenie wydane przez samego Erica B.

Stoczyła dzielną walkę, jednak ufamy Bogu i Jego ostatecznej decyzji. Chcemy podziękować wszystkim za okazane wsparcie w tym trudnym czasie. Proszę, kontynuujcie modlitwę w intencji naszej rodziny, która przygotowuje się do pogrzebu - czytamy.
To był niefortunny wypadek samochodowy. Ważne jest, aby modlić się za drugiego kierowcę, do którego nasza rodzina nie ma żalu. Akceptujemy wolę Boga i z całego serca dziękujemy całemu zespołowi sanitarnemu, który opiekował się naszą córką - dodaje.

Portal pagesix poinformował, że do wypadku doszło w niedzielę o pierwszej w nocy. Erica Barrier jechała Mini Cooperem i z niewiadomych przyczyn zatrzymała się na środkowym pasie. Nadjeżdżająca ciężarówka nie była w stanie wyhamować i uderzyła w tył jej samochodu. Według raportu policji 28-latka doznała poważnych obrażeń i została przewieziona do szpitala w Hartford. Kierowca ciężarówki został lekko ranny. Nadal trwa dochodzenie policji.

Eric B. jest producentem i raperem pochodzącym z Nowego Jorku. Jego piosenki, które stworzył wraz z raperem Rakimem, są klasyką hip-hopu. Eric B. nie bez powodu nazywany jest legendą i pionierem rapu.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.