Księżna Kate w obcisłych rurkach i pomarańczowym swetrze bawi się z mężem. Dawno nie widzieliśmy jej w takiej stylizacji

Księżna Kate i książę William przebywają aktualnie w Irlandii. Niedawno spotkali się z poddanymi i wzięli udział w grach zespołowych. My jednak patrzymy na stylizację księżnej.
Zobacz wideo

Właśnie trwa oficjalna wizyta księżnej Kate i księcia Williama w Irlandii. Mówi się, że ma ona symboliczne znaczenie i służy pokazaniu Irlandczykom, że są ważni dla królowej Elżbiety II. Małżonkowie skupili się przede wszystkim na ważnych dla siebie kwestiach i zainteresowali się głównie inicjatywami dbającymi o zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Znaleźli jednak czas, by oddać się rozrywce i wzięli udział w grach zespołowych, w tym zagrali w hurling, w którym gracze używają kijów i piłek.

Księżna Kate w codziennej stylizacji

Nie od dziś wiadomo, że księżna Kate jest ikoną mody. Każda jej stylizacja budzi zainteresowanie, a poszczególne elementy garderoby praktycznie od razu się wyprzedają. Tym razem żona księcia Williama postawiła na wygodę. Na boisku zjawiła się w luźnym swetrze, w kolorze pomarańczowym. Do tego dobrała ciemne rurki oraz sportowe obuwie.

Kate w Irlandii nieraz już zachwyciła ubiorem. Pierwszego dnia wizyty razem z mężem odwiedziła słynne muzeum browaru Guinnessa. Zaprezentowała się w błyszczącej zielonej kreacji o skromnym kroju, pochodzącej z kolekcji marki The Vampire's Wife. Jej koszt to 1,595 funtów, czyli aż 7,860! Zdjęcia księżnej możecie zobaczyć TUTAJ. Za to na spotkanie w Dublinie wybrała bardzo elegancką sukienkę od Oscara de la Renty. W różowej kreacji w czarne kropki z żabotem i czarnym pasem na wysokości talii wyglądała stylowo i elegancko. Nie zabrakło także luźniejszego outfitu. Księżna wzięła udział w wydarzeniu organizowanym przez SportsAid - organizację charytatywną, której podopiecznymi są początkujący sportowcy. Żona Williama na tę okazję założyła spodnie z sieciówki i trampki znanej marki.

Jak Wam się podoba Kate w takim bardziej swobodnym wydaniu?

AW

Więcej o:
Komentarze (18)
Księżna Kate w obcisłych rurkach i pomarańczowym swetrze bawi się z mężem
Zaloguj się
 • Tomasz Rodak

  Oceniono 8 razy 6

  Jaccy poddani? Irlandia to niepodlegla republika i nie jest poddana monarchii brytyjskiej. Ten pismak co napisal o poddanych jest kretynem.

 • enith

  Oceniono 10 razy 4

  "Nie od dziś wiadomo, że księżna Kate jest ikoną mody. "
  Nie wiem, co wy w Plotku pijecie czy wciągacie, ale polecam albo zmienić dilera albo przejść na abstynencję. Kate w ośmiu na dziesięć oficjalnych wyjść jest ubrana koszmarnie i totalnie nieadekwatnie do swojego wieku. Przerażające i smutne zarazem, że kobieta z tak fajną figurą, szczupła, wysoka, zgrabna daje się tak swoim stylistom oszpecać. Zestaw na zdjęciach wyżej prawdopodobnie wybrała sama i dlatego w końcu wygląda fajnie i na luzie. Szkoda, że zdarza się to tak rzadko.

 • Tomasz Rodak

  Oceniono 6 razy 4

  Irlandczycy nie sa zadnymi poddanymi monarchii brytyjskiej. To republika.

 • art_102

  Oceniono 12 razy 2

  A nie piszecie, że złamała protokół pokazując sie w bawełnianych getrach, przez które widać linię pośladków? Są spodnie sportowe na takie wyjścia.

 • boo-boo

  Oceniono 10 razy 2

  "Nie od dziś wiadomo, że księżna Kate jest ikoną mody. "
  Chyba dla ciotek-klotek z plotka.

 • gosc25

  Oceniono 6 razy 0

  Żadna stylizacja Kate nie zasługuje na miarę ikonicznej. Ikona stylu to osoba, która sama wyznacza styl, wyprzedza modę. A księżna Kate jest po prostu krzywdzona przez swoją stylistkę, nie pomaga jej "odgapianie" stylizacji od zmarłej teściowej. Jest wysoka, szczupła, zgrabna i przecież to wciąż młoda kobieta, a robią z niej "ciotkę-klotkę".

 • gosc25

  Oceniono 6 razy 0

  Żadna stylizacja Kate nie zasługuje na miarę ikonicznej. Ikona stylu to osoba, która sama wyznacza styl, wyprzedza modę. A księżna Kate jest po prostu krzywdzona przez swoją stylistkę, nie pomaga jej "odgapianie" stylizacji od zmarłej teściowej. Jest wysoka, szczupła, zgrabna i przecież to wciąż młoda kobieta, a robią z niej "ciotkę-klotkę".

 • galicki

  Oceniono 2 razy 0

  Głównym źródłem kłopotów ze zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży w Irlandii są tamtejsze sądy rodzinne. I na nich powinny się skupić inicjatywy pary książęcej.
  Nie uwierzycie; wszelkie posiedzenia są tajne. Sędziowie często nie przepuszczają okazji, by pofolgować swojemu rasizmowi czy pogardzie wobec klasy pracującej. Nie ma jako takich postępowań dowodowych. Fakty się nie liczą. Nawet te dowiedzione w sądach karnych.
  A dzieci cierpią na tym najbardziej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX