Robert Więckiewicz pojawił się na gali Orłów ze swoją żoną. To wyjątkowo rzadki widok

Robert Więckiewicz ma za sobą ważny wieczór. Aktor otrzymał Orła. Towarzyszyła mu ukochana żona, Natalia Adaszyńska.

Robert Więckiewicz nie należy do gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Aktor skupia się na pracy. Tylko w ubiegłym roku mogliśmy oglądać go w dwóch filmach i serialu. Gwiazdora nie mogło więc zabraknąć na wczorajszej gali wręczenia Orłów, podczas której otrzymał statuetkę za najlepszą drugoplanową rolę męską w filmie "Ukryta gra".

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Robert Więckiewicz zabrał żonę na salony

Więckiewicz nie zjawił się na wydarzeniu sam. Towarzyszyła mu żona, Natalia Adaszyńska. Co prawda para nie pozowała razem na okolicznościowej ściance, ale fotoreporterom i tak udało się zrobić im pamiątkowe zdjęcie. Trzeba przyznać, że taki widok to rzadkość. Robert Więckiewicz nie pojawia się na salonach często, a tym bardziej z żoną. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.

Na tę szczególną okazję Adaszyńska postawiła na skromną, ale elegancką stylizację złożoną z granatowej koszuli i spodni w podobnym odcieniu. Jeśli chodzi o biżuterię i dodatki, to postawiła na minimalizm. Ograniczyła się do małej kopertówki i kilku pierścionków. Włosy natomiast upięła w kok. Takie wydanie jak najbardziej jej służy.

Małżeństwo Roberta Więckiewicz i Natalii Adaszyńskiej

Robert Więckiewicz i Natalia Adaszyńska bardzo chronią swoją prywatność. O ich małżeństwie nie wiadomo prawie nic. Kilka lat temu ich relacja przeszła jednak poważny kryzys. Powodem były zdjęcia paparazzi, na których aktor był widziany na spacerze w towarzystwie tajemniczej blondynki. Jak widać, parze udało się pokonać trudności i uratować małżeństwo. Owocem ich miłości jest syn Konstanty.

Życzymy kolejnych sukcesów i dużo miłości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.