Żona Więckiewicza wyrzuciła go z domu?! Paparazzi przyłapali aktora na schadzce! Całował się!

Nie możemy w to uwierzyć!
Robert Więckiewicz z żoną. Robert Więckiewicz z żoną. kapif

Romans?!

Robert Więckiewicz uchodził dotąd za idealnego męża i wspaniałego ojca. Czyżby i jego dopadł kryzys wieku średniego? Paparazzi przyłapali aktora na randce z tajemniczą kobietą. Zdjęcia zobaczyła w tabloidzie żona gwiazdora, Natalia Adaszyńska. Kazała Więckiewiczowi wynieść się z domu - donosi Fakt.pl.

Ostatecznie aktor nie wyprowadził się. Ze względu na dobro dziecka żona pozwoliła zostać mu w domu. Ale to nie znaczy, że mu wybaczyła.

 Robert Wi?ckiewicz z ?on?

Robert Więckiewicz z żoną Robert Więckiewicz z żoną kapif

Coś jest na rzeczy

Kostek jest bardzo wrażliwym dzieckiem. Przeżywał kłótnie rodziców i Natalia nie chciała dokładać mu stresów - zdradza tabloidowi znajomy aktora. - Zgodziła się więc, by Robert został, ale ich małżeństwo wisi na włosku. Teraz Robert musi udowodnić żonie, że ona i dziecko są dla niego najważniejsi - dodaje informator Faktu.

Opublikowane przez tabloid zdjęcia są dość jednoznaczne. Więckiewicz spaceruje z młodą, atrakcyjną kobietą po parku. Ona go karmi, on ją całuje. Widać, że chcieli pozostać w ukryciu.

Robert Więckiewicz. Robert Więckiewicz. Screen z youtube.com

Kryzys

Czarne chmury zbierały się nad małżeństwem Roberta Więckiewicza już od dawna. Kolorowa prasa alarmowała, że relacje aktora z żoną - Natalią Adaszyńską - ostatnio uległy znacznemu pogorszeniu. Spekulowano, co mogło być przyczyną kłopotów pary. Więckiewicz udzielał się w wielu produkcjach filmowych, więc mało czasu poświęcał rodzinie.

Jednak, jak widać, czas znalazł dla innej kobiety. Wspólne zdjęcia blondynki i Więckiewicza opublikowało już wcześniej "Życie na gorąco". Tabloid ponadto twierdził, że to nie było pierwsze spotkanie pary.

Co się z nimi dzieje?!

Niestety musimy przyznać: coś jest na rzeczy. Mamy jednak nadzieję, że Więckiewicz będzie potrafił wytłumaczyć się swojej żonie. I wszystko jakoś się ułoży.

Jesteśmy zaniepokojeni sytuacją par w show-biznesie. Przynajmniej raz w miesiącu dochodzą do nas rewelacje na temat kolejnego rozstania kolejnej pary. Jest źle! Was też to martwi?

Przypominamy pary, które niedawno rozstały się. I te, których związek przechodzi kryzys.

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski. Anna Dereszowska i Piotr Grabowski. ag

Dereszowska i Grabowski

Anny Dereszowskiej i Piotra Grabowskiego już dawno nie widziano razem. "Życie na gorąco" twierdzi, że ich związek się rozpada. Tygodnik podejrzewa nawet, że w życiu Dereszowskiej mógł pojawić się inny mężczyzna!

Dereszowska Anna, Grabowski Piotr

Pattinson i Stewart

To było chyba najgłośniejsze rozstanie ostatnich miesięcy. Kristen Stewart zdradziła swojego wieloletniego chłopaka Roberta Pattinsona. Aktorka została przyłapana przez paparazzi na schadzce z żonatym producentem filmowym Rupertem Sandersem.

Teraz ona płacze i się nie myje, Robert zapewnia, że u niego "gra", bawi się w klubach i upija się prawie do nieprzytomności. A kochanek błaga żonę o wybaczenie. Ta z kolei znalazła sobie pocieszyciela i odwiedziła słynnego w Hollywood prawnika od rozwodów. Telenowela!

Adam Badziak, Agnieszka Szulim. Adam Badziak, Agnieszka Szulim. fot. KAPIF

Szulim i Badziak

On ją zostawił? Ona jego? Czy oboje tego chcieli. Pewnie nigdy nie dojdziemy. Fakt jest taki, że ośmioletnie małżeństwo prezenterki i Adam Badziaka zakończyło się.

Krawczyk i Zając

Aktorzy rozstali się, bo Krawczyk miał romans z Włodarczyk? Bohaterowie "trójkąta" zaprzeczają.

Mikołaj i Agnieszka udzielili kultowego już wywiadu w "Vivie!" ("Wzdychamy w identyczny sposób"), z którego dowiedzieliśmy się, że są "jednym ciałem astralnym", "jedną duszą" i zawsze mieli tę samą melodię w budziku. Także ten związek był nieunikniony.

mikołaj krawczyk, agnieszka włodarczyk

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki. Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki. Kapif

Młynkova i Nowicki

Z dnia na dzień do mediów dotarła informacja, że Halina Młynkova i Łukasz Nowicki złożyli pozew o rozwód. Do tego momentu byli uważani za idealną parę w polskim show-biznesie i nikt nie przypuszczał, że się rozstaną. Byli w związku małżeńskim ponad 9 LAT! Mają siedmioletniego syna.

Mlynkowa Halinka, Nowicki Lukasz

Zygmunt Solorz-Żak, Małgorzata Żak. Zygmunt Solorz-Żak, Małgorzata Żak. KAPIF

Zygmunt Solorz- Żak i Małgorzata Żak

To Plotek.pl jako pierwszy poinformował opinię publiczną o rozstaniu jednych z najbardziej wpływowych Polaków. Zygmunt Solorz- Żak i Małgorzata Żak rozstali się po... 20 latach małżeństwa! Nikt nie spodziewał się nagłego rozwodu w wyższych sferach.

 Ma?gorzata i Zygmunt Solorz ?ak

Johnny Depp i Vanessa Paradis. Johnny Depp i Vanessa Paradis. Reuters

Johnny Depp i Vanessa Paradis

O kryzysie w ich związku mówiło się już kilkakrotnie. Na początku roku pojawiły się informacje o ich rozstaniu, jednak oboje albo nie komentowali tych doniesień, albo w wywiadach dla popularnych magazynów zaprzeczali im. W połowie czerwca spekulacje stały się faktem. Rzecznik prasowy znanego aktora potwierdził jego rozstanie z Vanessą Paradis.

LAB05D:PREMIERE:HOLLYWOOD,CALIFORNIA,18NOV99 - Actor Johnny Depp and girlfriend French singer Vanessa Paradis arrive for the premiere of director Tim Burton's new film "Sleepy Hollow," November 17 in Hollywood. Depp and Christina Ricci star in the film based on Washington Irving's classic novel "The Legend of Sleepy Hollow." The film opens November 19 in the United States. fsp/Photo by Fred Prouser REUTERS

Tom Cruise i Katie Holme. Tom Cruise i Katie Holme. AP/Forum

Tom Cruise i Katie Holmes

O rozstaniu najsłynniejszej hollywoodzkiej pary poinformował portal people.com pod koniec czerwca. Od tego czasu gwiazdorzy zdążyli się już rozwieść, podzielić majątek i jeszcze bardziej rozpuścić swoją 6-letna córkę.

Katie Holmes and her adorable daughter Suri ran together in the streets of New York and played hide and seek with the paparazzi. They ran around around the block as the paparazzi chased but were too tired to keep up. When it was time to go home, Suri seemed upset and her mom Katie was seen consoling her as she cried. Katie then carried Suri home.  Pictured: Katie Holmes and Suri Cruise

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.