Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcia z wakacji. Przesłała fanom pozytywną energię. "Dziś wybieram radość i szczęście"

Marcelina Zawadzka na Instagramie wspomina wakacyjny czas. Przy okazji opublikowania zdjęć z wypoczynku postanowiła wystosować przesłanie do swoich fanów.

Marcelina Zawadzka jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w sieci. Na Instagramie chętnie chwali się zdjęciami. Pokazuje fanom kulisy życia zawodowego i prywatnego. Tym razem pochwaliła się ujęciami z plaży, ale to opis zwraca największą uwagę.

Marcelina Zawadzka pozuje na plaży

W te pochmurne dni celebrytka postanowiła powspominać wakacyjny czas. Przy okazji chciała przesłać pozytywną energię internautom. Naszym zdaniem świetnie jej się to udało. 

W każdej sytuacji masz wybór, kiedy wstajesz rano, powiedz: "Dzisiaj wybieram radość i szczęście", nie patrzę na wczoraj ani na jutro... Chociaż jak przeglądam galerię i wracam myślami do tych chwil ze zdjęcia, to czuję ogromną radość i wdzięczność, że mogłam się znaleźć w swoim życiu w tak pięknym i wyjątkowym miejscu. Stąd pomyślałam, że poniedziałek to idealny czas na takie foty - napisała.
 

Musimy przyznać, że słowa piękne, więc nic dziwnego, że spotkały się z tak miłym przyjęciem. Nowe fotografie Miss Polonii 2011 wywołały lawinę komentarzy, wśród których nie zabrakło wielu komplementów.

Piękne, motywujące słowa.
Pięknie tam i Ty jak zawsze zjawiskowo.
Przepięknie, patrząc na te zdjęcia od razu robi się cieplej i wszystko się już chce - piszą fani.
Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o facetach i związku z Jonkiszem

Przypomnijmy, że ostatnio Marcelina promowała również naturalność, pokazując się bez makijażu. A jak wiemy, niewiele gwiazd decyduje się na zaprezentowanie swoich twarzy w takim wydaniu. My bardzo popieramy i wspieramy takie akcje. Oby było ich jeszcze więcej!

BO