Marcelina Zawadzka wygina się i chwali figurą. Fani zachwyceni, ale to komentarz Ślotały rozbija bank: Myślałam, że to manekin

Marcelina Zawadzka pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w nietypowej pozie. Zdjęcie szybko skomentowała Zosia Ślotała, która pomyliła modelkę z... manekinem. Mogła się pomylić? Zobaczcie sami.

Marcelina Zawadzka może pochwalić się piękną figurą. Nic więc dziwnego, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" wybiera dopasowane kreacje, które podkreślają jej talię oraz długie nogi. Tak też było tym razem. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w dopasowanym, błyszczącym, ale też eleganckim kombinezonie.

Dziękuję za przemiły wspólny poranek - napisała pod fotografią. 
 

Uwagę przykuwa nie tylko stylizacja Zawadzkiej, ale też jej wyszukana poza oraz scenografia. Modelka znajduje się bowiem na centralnej części fotografii, a obok niej stoją manekiny. Zosia Ślotała myślała, że Zawadzka jest... jednym z nich. 

Na pierwszy rzut oka myślałam, że to manekin  - śmiała się celebrytka. 

Ślotała, by jednak wyjść z całej sytuacji z twarzą, dodała:

Piękna!

No cóż, trzeba przyznać, że poza Zawadzkiej sprawia, że faktycznie można się pomylić. 

ZOBACZ: Marcelina Zawadzka cały czas musi udowadniać, że uroda to nie wszystko. "Staram się walczyć z nadmiernym ocenianiem innych"

Marcelina Zawadzka jak manekin? Fani komentują

Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani jednak nie "śmieszkowali" z pozy modelki. Nie szczędzili jej za to komplementów. 

Genialne!
Wow! Cudownie. 
Bogini -  pisali. 

A wam, jak podoba się Marcelina Zawadzka w takiej odsłonie?

AG 

Marcelina Zawadzka o facetach i związku z Jonkiszem

Zobacz wideo
Więcej o: