Marcelina Zawadzka nie zachwyciła stylizacją na ramówce TVP. Satyna i różowa panterka? Trochę tandetnie

Marcelina Zawadzka nie popisała się kreacją na prezentacji wiosennej ramówki TVP. Kozaki za kolano nie zgrały się z kreacją.

W czwartek, 27 lutego, mogliśmy poznać wiosenną ramówkę TVP. Na wydarzeniu zjawiły się mniej i bardziej znane nazwiska. Jeśli jednak chodzi o same stylizacje dziennikarzy i prezenterów TVP, to trzeba przyznać, że w porównaniu z kreacjami gwiazd TVN pracownicy Telewizji Polskiej wypadają naprawdę słabo. Nie ma się kim zachwycać i nikt nie zrobił show na miarę Małgosi Rozenek w konkurencyjnej stacji. Prowadząca program "Pytanie na śniadanie"Marcelina Zawadzka pod tym względem także nie stanowi wyjątku.

Zobaczcie modowe wpadki gwiazd - spocone pachy, niewydepilowane bikini, metka przy sukience. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo!

Zobacz wideo

Marcelina Zawadzka nie zachwyciła stylizacją

Na początku musimy zaznaczyć, że sam krój sukienki Marceliny Zawadzkiej jest naprawdę świetny. Ładnie podkreśla wszystkie atuty nienagannej figury modelki, a choker w połączeniu z wysoko upiętymi włosami prezenterki bardzo dobrze się zgrywa. Jednak panterka jest dość trudnym modowym tematem i trzeba ją nosić z wyczuciem i umiarem. W momencie, kiedy ten deseń zostaje nam podany w wersji różowo-pomarańczowej, łatwo otrzeć się o kicz. Dodatkowo sama satynowa tkanina, z której wykonano sukienkę, nie ułatwia sprawy. Takie nagromadzenie mocnych i trudnych modowych tematów daje niestety nieco tandetne wrażenie ogólne.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka Kapif

I może całość dałoby się jeszcze uratować, gdyby zamiast kompletnie niepasujących do sukienki zamszowych kozaków Marcelina Zawadzka ubrała lekkie szpilki. Połączenia sukienki w stylu Barbie z butami za kolano my niestety nie kupujemy.

JP