Marcelina Zawadzka pokazała się bez makijażu. Tak wygląda w pełni naturalna Miss Polonia. Fani są zachwyceni, my też

Marcelina Zawadzka wyjątkowo rzadko pokazuje się w naturalnym wydaniu bez makijażu. Tym razem zrobiła wyjątek, a efekt zachwyca.

Marcelina Zawadzka jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w sieci i na Instagramie chętnie chwali się swoimi zdjęciami. Z jednej strony pokazuje fanom kulisy swojego życia zawodowego, a z drugiej prywatnego. Ostatnio spore emocje wywołała jej odważna fotka w koronkowym biustonoszu. Tym razem Marcelina zaskoczyła swoich fanów zdjęciem bez makijażu.

Marcelina Zawadzka bez makijażu

Była Miss Polonia zazwyczaj prezentuje się swoim fanom w pełnym i perfekcyjnym makijażu. Nic więc dziwnego, że jej nowa fotografia w wersji naturalnej wywołała lawinę komentarzy, wśród których nie zabrakło wielu komplementów. Marcelina Zawadzka może pochwalić się bowiem nieskazitelną cerą i wyrazistymi rysami, które na co dzień nie wymagają żadnych poprawek.

 
O, jak ładnie, naturalnie!
Jesteś piękna w takim wydaniu.
Jesteś piękna sama z siebie, żaden kosmetyk ci niepotrzebny - komentują internauci.

Warto dodać, że niewiele gwiazd decyduje się na zaprezentowanie swoich twarzy bez pełnego make-upu. Ostatnio jednak zrobiła to Ewelina Lisowska, która przy okazji zaapelowała do swoich fanek, by akceptowały siebie i częściej rezygnowały z makijażu. Popieramy i cieszymy się, że do tej akcji przyłącza się coraz więcej gwiazd.

KM

Marcelina Zawadzka zdradziła, dlaczego pokazuje w sieci odważne zdjęcia:

Zobacz wideo
Więcej o: