[TYLKO U NAS] Menadżerka Marceliny Zawadzkiej i Marcin Hakiel komentują plotki na temat udziału w "Dance, Dance, Dance"

Plotki na temat drugiej edycji tanecznego show "Dance, Dance, Dance" nie milkną. Czy w roli jurora faktycznie zobaczymy Marcina Hakiela, a w roli prowadzącej Marcelinę Zawadzką?

Pierwsza edycja "Dance, Dance, Dance" została przyjęta przez widzów bardzo ciepło. Program z każdym kolejnym tygodniem bił rekordy popularności, a taneczne choreografie uczestników wzruszały jurorów do łez. W szczególności Ewę Chodakowską, która jak wierzyć plotkom, zrezygnowała z dalszego udziału w show. Pojawiło się więc wiele plotek na temat tego, kto pojawi się w nowym panelu jurorskim oraz kto poprowadzi program po zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan. Skontaktowaliśmy się z dwiema potencjalnymi gwiazdami. 

Marcelina Zawadzka i Marcin Hakiel w "Dance, Dance, Dance"?

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że taneczne show TVP 1 opuszczają Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i  Barbara Kurdej-Szatan. Natychmiast ruszyły więc poszukiwania ich zastępstwa. Pierwsze plotki głosiły, że w roli prowadzącej zobaczymy Katarzynę Cichopek, a za stołem jurorskim jej męża Marcina Hakiela. Jak donosi nasz informator, już miesiąc temu aktorka zaprzeczyła plotkom, a dziś udało nam się porozmawiać z tancerzem. Mężczyzna był bardzo zakłopotany pytaniem o udział w programie i ciągle powtarzał:

Nic nie mogę powiedzieć, także no nie pomogę.

Postanowiliśmy również potwierdzić środowe doniesienia Pudelka, jakoby gospodynią miała zostać Marcelina Zawadzka. 

Nic o tym nie wiemy. Nie zaprzeczamy. Dowiedzieliśmy się wczoraj z mediów - powiedziała nam menadżerka gwiazdy.

Wychodzi więc na to, że wszystko owiane jest tajemnicą, a osoby potencjalnie zatrudnione mają zakaz wypowiadania się na temat programu. Niedługo jednak informacje będzie musiała w końcu potwierdzić Telewizja Publiczna, bowiem sezon wiosenny zbliża się wielkimi krokami. Dodamy tylko, że programu nie poprowadzi ponoć Tomasz Kammel, którego ma zastąpić Adam Zdrójkowski

Udział Zawadzkiej i Hakiela wydaje się być jednak przesądzony. Oboje świetnie radzą sobie w roli gwiazd programów emitowanych w TVP 2, kolejno "The Voice Of Poland" i "Czar par".

CW

Ewa Chodakowska była jurorką w pierwszej edycji "Dance, Dance, Dance". Wiele razy popłynęły łzy wzruszenia. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (3)
Menadżerka Zawadzkiej i Hakiel komentują plotki na temat udziału w "Dance, Dance, Dance"
Zaloguj się
 • Gość: High

  0

  Po nowym roku Marcelinę Zawadzka zobaczymy prowadząca Teleexpress i Wiadomości, kiedy Pani H , jakiś dziennikarz sportowy albo inna osobs z przypadku nie będzie mogła przyjść do pracy 👏👏👏

 • Gość: beti beti

  0

  CENTAURUS.pI sms 7412 GABRYSIA pomóżmy

 • Gość: Enviro

  0

  To już się robi komediodramat, jedni najpierw uczestnicy, później prowadzący, osoby bez wykształcenia w telewizji publicznej w roli dziennikarzy i prowadzących, ludzie znani z tego że są znani w liczbie 5 są umieszczani na zmianę wszędzie, gdzie się da, bo już nikt normalny z kregoslupem nie chce pracować w takiej odsłonie TVP:) mieszają się we własnym blotku, sztucznosc i ściema na kółkach, a społeczeństwo to kupuje :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX