Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wzięli udział w pierwszej edycji "Dance, Dance, Dance". Przez kilka tygodni śledziliśmy ich zmagania w show. Były łzy, doszło nawet między nimi do kłótni. Widzowie docenili ich ciężką pracę oraz zaangażowanie i uznali, że to oni powinni wygrać show. W finale pokonali Patricię i Victorię Kazadi.
Program już się zakończył, a zwycięzcy wrócili do rzeczywistości. Wiktoria G±siewska wybrała się do Stanów Zjednoczonych, by zregenerować siły po ciężkich tygodniach treningów. Już w programie mogliśmy dostrzec, że w czasie nagrań zmieniła się jej sylwetka i aktorka schudła. Dowodem jest na to też jej zdjęcie z urlopu, na którym pozuje w krótkich spodenkach. Jedna z internautek zapytała się jej, ile kilogramów zrzuciła.
4 kg w 3 miesiące - odpisała Wiktoria.
Jest to sporo, biorąc pod uwagę, że aktorka zawsze była szczupła. Poza tym ma 165 cm wzrostu, więc utrata tylu kilogramów jest widoczna. Na pewno jest zadowolona z tego, że udało jej się zrzucić wagę. Przypomnijmy, że przed udziałem w "Tańcu z Gwiazdami" cieszyła się, że dzięki tańcowi wyszczupli się jej sylwetka.
Wiele gwiazd zmieniło się dzięki udziałowi w programie tanecznym. Najwięcej oczywiście zrzucili uczestnicy "Tańca z Gwiazdami". Robert Wabich i Elżbieta Romanowska po zakończeniu swojej przygody z tańcem byli lżejsi o 13 kg, Anna Karczmarczyk pozbyła się ponad 5 kg, mniej więcej tyle samo pozbył się Sławomir. Jak widać zmagania na parkiecie przynoszą sporo korzyści.
AW