Adam Zdrójkowski odpuszcza sobie maturę? Miała to wyjawić jego mama, a teraz również on zabrał głos

Tygodnik "Świat&Ludzie" donosi, że Adam Zdrójkowski nie napisze w tym roku matury. Co więcej, zdradzić to miała jego mama. On jednak wszystkiemu zaprzecza.

Adam Zdrójkowski ma sporo zawodowych zobowiązań. Jednak mimo natłoku pracy nadal uczęszcza do szkoły, a w maju tego roku miał przystąpić do egzaminu maturalnego. Sporo zamieszania w mediach wzbudziły niedawno rzekome słowa jego mamy, która wyznała, że Adam wcale nie zamierza zdawać matury. Dlaczego rzekome? Ponieważ teraz stanowczo zdementował je Zdrójkowski. 

Zobacz wideo

Adam Zdrójkowski jednak będzie pisał maturę

Jak już wspomnieliśmy, to mama Adama wyjawiła, że jej syn nie napisze w tym roku matury. 

Syn będzie zdawał maturę za rok - miała powiedzieć Edyta Zdrójkowska w rozmowie z tygodnikiem "Świat&Ludzie".

Szybko jednak okazało się, że słowa te nie mają nic wspólnego z prawdą. Bowiem głos w końcu postanowił zabrać sam zainteresowany, czyli Adam. Młody aktor w rozmowie z Plejadą przyznał, że nie uczęszcza do szkoły od dwóch tygodni, ale jest to spowodowane wyłącznie ogólnopolskim strajkiem nauczycieli. Nie oznacza to jednak, że nie przystąpi do egzaminu dojrzałości. 

To jest jakaś bzdura. Na pewno nie moja mama to powiedziała. Nie przekładam sobie matury. Nie planowałem nie zdawać matury - wyznał Zdrójkowski.

Co więcej, Adam przyznał również, że w ostatnim czasie coraz częściej spotyka się z takimi plotkami na swój temat. Powoli jednak przestają one go zadziwiać. 

Od kiedy jestem z Wiktorią i jest trochę więcej szumu, bo doszedł też program "Dance, dance, dance", to wiem, że takie plotki są na porządku dziennym. Też czytam wiele dziwnych rzeczy na swój temat - dodał.

Egzamin tuż-tuż. Trzymamy więc kciuki za Adama, jak i po prostu za wszystkich maturzystów. 

DH