"Dance, Dance, Dance". Adam Zdrójkowski skrytykował "Taniec z Gwiazdami". Wyznał, dlaczego nie szło mu tam tak dobrze

"Dance, Dance, Dance". W ostatnim odcinku programu Adam Zdrójkowski zdobył się na szczere wyznanie. Przy tej okazji skrytykował show Polsatu "Taniec z Gwiazdami".
Zobacz wideo

Choć od ostatniego odcinka "Dance, Dance, Dance" minęło już kilka dni, to emocje nie opadają. Największe poruszenie wywołało odejście Kasi Dziurskiej i Emiliana Gankowskiego oraz jego ostra krytyka przez Idę Nowakowską, jurorkę. Echem odbiło się także wyznanie Adama Zdrójkowskiego, który porównał show TVP2 z hitem Polsatu "Taniec z Gwiazdami".

Zobacz też: "Dance, dance, dance". Poznaliśmy finalistów. Nowakowska winą za wypadek Dziurskiej obarczyła jej partnera. "Między wami jest przepaść"

"Dance, Dance, Dance". Adam Zdrójkowski szczerze o "Tańcu z Gwiazdami".

Dyskusję rozpoczął Robert Kupisz i to on pierwszy wspomniał o "TzG". Pochwalił ich taniec, po czym porównał ich udział w show do tego, jak zaprezentowali się w Polsacie. Zwrócił uwagę na to, że aktor, który pojawił się w 6. edycji i odpadł w ćwierćfinale, w ogóle podczas tańca nie pokazywał emocji. Wytłumaczył to tym, że tam panowała zupełnie inna atmosfera. Pochwalił przy okazji "DDD" za to, że daje mu dużo więcej motywacji.

Tam po prostu nam się nie chciało - odpowiedział ze szczerością.

Dance, Dance, DanceDance, Dance, Dance Screen z TVP

Aktor wyznał to także w imieniu swojej dziewczyny, Wiktorii Gąsiewskiej. Ona także pojawiła się w "TzG", tyle że w 8. odcinku. Tańczyła z Oskarem Dziedzicem i odpadła w 3. odcinku. Jak widać program TVP2 okazał się strzałem w dziesiątkę, a kolejne edycje mogą sprawić, że zyska większą sympatię widzów niż show Polsatu. A Wy co o tym myślicie? Jak Wam się podoba wyznanie Adama?

AW

Więcej o:
Komentarze (15)
"Dance, Dance, Dance". Adam Zdrójkowski skrytykował "Taniec z Gwiazdami". Wyznał, dlaczego nie szło mu tam tak dobrze
Zaloguj się
 • Gość: Ania

  Oceniono 7 razy 3

  Myślę że mówi to co czuje. Czyli prawdę. Brawo Adasiu.

 • Gość: ,,,,,,,,

  Oceniono 4 razy 2

  tępy buc! był największym drewnem tamtej edycji!

 • Gość: izka

  Oceniono 4 razy 2

  zadufany buc ,wielka gwiazda rodzinki pl.

 • Gość: Jan

  Oceniono 8 razy 2

  Super chłopak a ona piękna . Oglądamy DDD i im kibicujemy bo są dobrzy. Zresztą w tym programie wszyscy są super a program jak żaden inny " wspaniały " Moim zdaniem cała ta trójka powinna wygrać bo są boscy :)) pozdrawiam

 • Gość: rew

  Oceniono 1 raz 1

  Dance to strzał w dziesiątkę.Poziom tańca o niebo lepszy od tzg.Jury najlepsze z najlepszych.Miło sie ich słucha.Piękni ,inteligentni i merytoryczni.Czekamy na nastepne edycje.

 • Gość: Pic

  Oceniono 5 razy 1

  Zarozumiały szczyl !!! Nie umial tańczć i koniec tematu a jak był leniwy to i taniec nie wychodził

 • Gość: Gość1

  0

  Zdecydowanie ten program jest lepszy niż Taniec z Gwiazdami - chce się go oglądać

 • polsz

  0

  Aktor?? Nie znam, nie widziałem. Coś osiągnął? Jakaś rola w znanym filmie czy raczej kolejny Mroczek?

 • Gość: Anna

  Oceniono 4 razy 0

  Co jak co ale taniec z gwiazdami już rób i się nudny. W Dance Dance Dance jest dużo ciekawsza formuła i same tańce o wiele trudniejsze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX