Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. "TVN jest otwarty na jej pomysły" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy w mediach. Czym będzie się zajmowała? Okazuje się, że jej inspiracją jest Dominika Kulczyk.

Od kilku dni plotkuje się o wielkim powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do mediów. Póki co, prezenterka po raz kolejny spróbuje swoich sił w radiu. Co dalej? Jak udało się nam dowiedzieć, gwiazda chciałaby pójść w ślady... Dominiki Kulczyk.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy 

Ostatnie miesiące były dla dziennikarki bardzo trudne, ale wszystko wskazuje na to, że powoli staje na nogi. Już w marcu Woźniak-Starak poprowadzi swoją audycję w newonce.radio, a Fakt spekulował ostatnio, że jesienią dołączy do ekipy Dzień Dobry TVN. Internauci zaś nieprzerwanie zastanawiają się, czy aby na wielki powrót nie jest za wcześnie. Co na to wszystko Edward Miszczak?

Myślę, że w jej sytuacji zawsze ten termin będzie "niewłaściwy". Widzowie chcieliby jej powrotu, a widownia internetowa często by chciała, żeby Agnieszka nie robiła nic. A ona jest pełnokrwistą dziennikarką, a praca dla niej, dla mnie czy dla państwa jest czymś bardzo ważnym w życiu, więc mogę tylko powiedzieć, że... rozmawiamy - zdradził w rozmowie z nami Miszczak.

O czym dokładnie rozmawiają? Tego oficjalnie dyrektor programowy TVN zdradzić nie chciał, ale kuluary aż huczą od plotek. Z naszych ustaleń wynika, że Woźniak-Starak na ten moment wyklucza powrót do formatów rozrywkowych i wolałaby iść w ślady Dominiki Kulczyk, która od blisko sześciu lat prowadzi program "Efekt Domina", będący jednocześnie misją humanitarną.

Rozmowy z Agnieszką są bardzo spokojne i nikt nie wywiera na niej presji. Praca w radiu to pierwszy krok do ponownego wejścia w odpowiedni rytm i zbudowania życia zawodowego na nowo. Póki co, nie widzi się w rozrywkowych show i uważa, że w takich formatach już się wykazała i czas na nowe wyzwania. W ostatnich miesiącach dostała ogromne wsparcie od najbliższych i przyjaciół i chciałaby tą dobrą energią dzielić się również w kolejnych projektach. Bardzo podobają się jej programy m.in. Dominiki Kulczyk czy Agaty Młynarskiej, które oprócz bycia świetnymi produkcjami telewizyjnymi, niosą też realną pomoc zwykłym ludziom. Burza mózgów trwa, a stacja jest otwarta na jej pomysły - tłumaczy nasz informator.

Trzymamy kciuki za powrót Agnieszki do telewizji i nowe wyzwania. Też czekacie?

PG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.