Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Nowinę ogłosiła na Instagramie. Fani nie ukrywają radości

Agnieszka Woźniak-Starak ogłosiła, że wraca do pracy. Informacją podzieliła się na Instagramie.
Zobacz wideo

To świetna wiadomość dla fanów Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka, która po sierpniowych wydarzeniach na jeziorze Kisajno, zrezygnowała z pełnienia obowiązków zawodowych, wraca do pracy. Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku wkrótce pojawi się na antenie Newonce.radio.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Pierwsze doniesienia o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak dołączy do ekipy radia Piotra Kędzierskiego trafiły do mediów pod koniec zeszłego roku. Mówiło się wtedy, że będzie prowadzić audycję poświęconą sprawom typowo kobiecym. Jak się okazuje, te doniesienia były prawdziwe i już w marcu usłyszymy ją na antenie.

Pora wracać... @newonce_radio #march #lifebalance #staytuned - napisała na Instagramie.

Fani dziennikarki nie ukrywają, że są zachwyceni, że znalazła w sobie siłę, by wrócić do pracy. Wiele wskazuje na to, że najgorsze chwile po śmierci męża ma już za sobą.

Cudownie jest panią zobaczyć, nie mogę się już doczekać audycji z pani udziałem. Czekam z niecierpliwością.
Droga pani Agusiu, cieszę się że jest pani na tyle już silna, że powolutku wraca pani do pracy. I widać uśmiech na pani pięknej buzi. Sercem i myślami jestem cały czas z panią. I tak już będzie zawsze... Zasługuje pani na to
Świat pani też potrzebuje - wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak.

Według doniesień, jakie trafiły do mediów, to nie jedyna zawodowa zmiana w życiu dziennikarki. Mówi się też o tym, że od września dołączy do ekipy "Dzień dobry TVN". Jednak jak na razie nie wiadomo, czy miałaby swój autorski cykl, czy władze stacji chcą, by została prowadzącą.

AW

Więcej o:
Komentarze (60)
Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Nowinę ogłosiła na Instagramie
Zaloguj się
 • karinawojtek

  Oceniono 12 razy 12

  Najlepsze komentsy w stylu "świat Panią potrzebuje". Jakie siano trzeba mieć w głowie głosząc takie pierdy??? Chociaż w oryginale jest "świat Pani też potrzebuje" co w sumie w dosłownym znaczeniu ma znacznie większy sens w tej sytuacji :)

 • pitercab

  Oceniono 11 razy 11

  a kogo to koorwa obchodzi , tylko czy z tymi rogami wejdzie do jakiegoś pokoju??

 • nador

  Oceniono 10 razy 10

  Szybki reset i powrót do gry o najwyższe stawki na rynku matrymonialnym. Tylko już bez żadnych miłośników sportów wodnych i kelnerek nocnych.

 • goska10001

  Oceniono 9 razy 9

  Ja tam za ta Panią wcale nie tęsknię...

 • kupogon

  Oceniono 8 razy 8

  Spierdziałem się.

 • real-meh

  Oceniono 8 razy 8

  Na ściankę wraca? Czy na łamach plotka będzie gościć co drugi dzień? W szranki z Lewandowską stanie?

 • drewna.kita

  Oceniono 7 razy 7

  Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie chcę jej w żadnych radiach, telewizjach. Nigdy nie potrafiła stworzyć czegoś ciekawego, nie radziła sobie nawet w programie plotkarskim, poziom który zapodała widzom, to wyśmiewanie i szkalowanie ludzi. To co zrobiła w swoich programach, było obrzydliwe. Kiedy ją krytykowali, nagle znikał dystans do siebie, siła i hart ducha.
  Czy tylko ja dostrzegam, że od momentu wydarzeń sierpniowych, ta prezenterka starannie dozuje, buduje, przyzwyczaja widzów do swoje ponownej obecności w mediach, tylko z zastrzeżeniem, że będzie się robić coś poważnego. Będzie jak zawsze, czyli słabo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX