Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Nowinę ogłosiła na Instagramie. Fani nie ukrywają radości

Agnieszka Woźniak-Starak ogłosiła, że wraca do pracy. Informacją podzieliła się na Instagramie.
Zobacz wideo

To świetna wiadomość dla fanów Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka, która po sierpniowych wydarzeniach na jeziorze Kisajno, zrezygnowała z pełnienia obowiązków zawodowych, wraca do pracy. Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku wkrótce pojawi się na antenie Newonce.radio.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Pierwsze doniesienia o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak dołączy do ekipy radia Piotra Kędzierskiego trafiły do mediów pod koniec zeszłego roku. Mówiło się wtedy, że będzie prowadzić audycję poświęconą sprawom typowo kobiecym. Jak się okazuje, te doniesienia były prawdziwe i już w marcu usłyszymy ją na antenie.

Pora wracać... @newonce_radio #march #lifebalance #staytuned - napisała na Instagramie.
 

Fani dziennikarki nie ukrywają, że są zachwyceni, że znalazła w sobie siłę, by wrócić do pracy. Wiele wskazuje na to, że najgorsze chwile po śmierci męża ma już za sobą.

Cudownie jest panią zobaczyć, nie mogę się już doczekać audycji z pani udziałem. Czekam z niecierpliwością.
Droga pani Agusiu, cieszę się że jest pani na tyle już silna, że powolutku wraca pani do pracy. I widać uśmiech na pani pięknej buzi. Sercem i myślami jestem cały czas z panią. I tak już będzie zawsze... Zasługuje pani na to
Świat pani też potrzebuje - wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak.

Według doniesień, jakie trafiły do mediów, to nie jedyna zawodowa zmiana w życiu dziennikarki. Mówi się też o tym, że od września dołączy do ekipy "Dzień dobry TVN". Jednak jak na razie nie wiadomo, czy miałaby swój autorski cykl, czy władze stacji chcą, by została prowadzącą.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.