Kuba Wojewódzki pokazał starą legitymację z TVP. Zwrócił się do kolegów z byłej stacji: Więcej wiary w swój talent

Kuba Wojewódzki udostępnił na Instagramie zdjęcie swojej legitymacji, jaką posługiwał się podczas pracy w TVP. Nie obyło się bez uszczypliwości w stronę osób, które dalej tam pracują.
Zobacz wideo

Żenujący materiał TVP poświęcony Kindze Rusin, który pojawił się niedawno w "Wiadomościach", wywołał lawinę. Gwiazdy publikują swoje opinie na temat stacji oraz zwracają się do osób, które tam pracują. Oprócz prowadzącej "Dzień dobry TVN", która została wyśmiana za swoją relację z after party u Beyonce po rozdaniu Oscarów, taki post opublikował m.in. Borys Szyc, któremu w tym samym materiale wypomniano alkoholizm. Teraz do tej grupy dołączył Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki o TVP

Dziennikarz dodał na Instagramie post, w którym udostępnił swoją legitymację z czasów, gdy pracował w telewizji publicznej. Była ona ważna do 31 grudnia 1997 roku.

Współpracownik TVP Kuba Wojewódzki - brzmi napis.
 

Dodał też wpis, w którym wyraził ulgę, że już tam nie pracuje. To samo doradził kolegom, którzy zostali w TVP.

Koleżanki i Koledzy. Też tam kiedyś byłem, ale dawno sobie poszedłem. Czego i Wam życzę. PS. Więcej wiary w swój talent - zwrócił się do nich.

Internauci zostawili wiele komentarzy. Gratulują mu podjętej decyzji oraz uważają, że napisał w punkt.

Dobre przesłanie! Dodałabym do wiary w swój talent - szacunku do siebie.
Niestety, przeszłości się nie da wymazać. Dobrze, że się nawróciłeś.
Dobrze powiedziane. Mocno. Wszystko jasne - piszą.

Telewizja Polska jednak zajmuje ważne miejsce w CV Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz zaczynał swoją przygodę z mediami w programie muzycznym "Rockandroller" w TVP1, w którym przeprowadzał wywiady. Później przeszedł do Polsatu, gdzie pracował do 2006 roku. Od 14 lat jest samozwańczym "królem TVN-u".

AW

Więcej o: