Anna Lewandowska pokazuje duży ciążowy brzuch w zwiewnej sukience. Fani: Kolekcja ubrań by Ann to byłoby coś. Odpowiedziała

Anna Lewandowska znów pokazała swój duży ciążowy brzuszek. Tym razem jednak zamiast pozować w sportowym stroju, zaprezentowała się fanom w zwiewnej sukience.

Anna Lewandowska jest już w zaawansowanej ciąży i niedługo urodzi swoje drugie dziecko. Trenerce niełatwo jest już ukryć ciążowy brzuszek, co w pierwszych miesiącach chętnie robiła. Teraz jej krągłości są na tyle duże, że nawet pod zwiewną sukienką je wyraźnie widać.

Zobacz wideo Zosia Ślotała o ciąży Anny Lewandowskiej:

Anna Lewandowska chwali się brzuszkiem w sukience

Trenerka opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Zazwyczaj możemy ją podziwiać w sportowych ubraniach, ale tym razem zrobiła wyjątek i pokazała się w zwiewnej sukience. To model, który pochodzi z kolekcji marki Reserved. Anna Lewandowska nie ukrywa, że moda staje się jej nową pasją.

 
Moda, ostatnio coraz bardziej się na nią otwieram i myślę, że obok sportu i fotografii to powoli moja kolejna mała pasja - napisała trenerka.

Co ciekawe, fani chcieliby, żeby Anna Lewandowska stworzyła własną kolekcję ubrań. Jak się okazuje, trenerka ma to już w planach!

Kolekcja ubrań by Ann to byłoby coś - napisał jeden z fanów.
Będzie - odpowiedziała Anna i oznaczyła markę, z którą obecnie współpracuje.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Oznacza to, że Anna Lewandowska mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa i tym razem pracuje nad ubraniami swojego projektu. Niestety, wiele wskazuje na to, że będzie to sportowa kolekcja.

Więcej o: