Ilona Felicjańska i Paul Montana wzięli ślub w Londynie! Panna młoda postawiła na koronki i nietypowe buty

Ilona Felicjańska oficjalnie jest żoną Paula Montany. Już w kwietniu ubiegłego roku poinformowała, że "urzędowo" przyjęła nazwisko swojego partnera, co sugerowało, że jest po ślubie z biznesmenem. Nic bardziej mylnego. Dopiero teraz powiedzieli sobie "tak"!

Związek Ilony Felicjańskiej i Paula Montany to prawdziwy rollercoaster. Para nie może narzekać na nudę. W ich relacji nie zabrakło zarówno czułości, jak i dramatycznych przeżyć. Modelka i biznesmen od dawna chwalili się swoją miłością, jednak największe zainteresowanie wzbudzili pod koniec ubiegłego roku. To właśnie w grudniu wyszło na jaw, że pomiędzy partnerami doszło do poważnej kłótni, w wyniku której oboje spędzili święta w amerykańskim areszcie. Teraz wreszcie powiedzieli sobie "tak"! Uroczystość odbyła się w centrum Londynu.

Zobacz wideo Pamiętacie ślub Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich? Nie oszczędzali na uroczystości!

Ilona Felicjańska i Paul Montana pobrali się w Londynie

Ta informacja może zaskoczyć gros osób, które były przekonane, że w związku Ilony Felicjańskiej i Paula Montany nie dzieje się najlepiej, o czym miała świadczyć głośna kłótnia i bójka pary w Stanach. Okazuje się jednak, że pomimo dramatycznych przeżyć, para postawiła odważny krok. Według relacji dziennikarza "Faktu", modelka i biznesmen wzięli ślub w ekskluzywnym budynku w centrum Londynu. Na uroczystość zaprosili jedynie najbliższych przyjaciół i rodzinę. Na kameralnej ceremonii pojawiło się około trzydziestu gości.

Ilona i Paul wyglądali niezwykle elegancko. Suknia panny młodej została zaprojektowana przez Agnieszkę Światły. Głęboki dekolt i koronkowy materiał były elementami charakterystycznymi białej kreacji. Modelka na ramiona zarzuciła jasny szal i postawiła na minimalizm w doborze biżuterii. Do stylizacji dobrała jedynie delikatną bransoletkę i ozdobną spinkę, która przytrzymywała zaczesane na bok włosy. Felicjańska prezentowała się bardzo dostojnie. Co ciekawe, nie zdecydowała się na założenie obuwia na obcasie. Białe płaskie półbuty były oryginalnym dodatkiem do kreacji ślubnej. Mąż gwiazdy wyglądał równie gustownie. 

Małżonkowie zorganizowali niewielkie, jednak tradycyjne przyjęcie weselne. Nie zabrakło typowych dla takiego rodzaju imprez zabaw. Felicjańska rzucała za siebie bukiet ślubny i świetnie bawiła się na parkiecie. 

Nowożeńcom życzymy szczęścia!

BWO 

Więcej o:
Komentarze (22)
Ilona Felicjańska i Paul Montana wzięli ślub w Londynie! Panna młoda postawiła na koronki i nietypowe buty
Zaloguj się
 • seboc

  Oceniono 9 razy 7

  Znowu?

 • 2fat

  Oceniono 11 razy 7

  Tylko pamiętajcie: bić się można po pijaku tylko w Polsce....

 • elenem

  Oceniono 13 razy 7

  Słusznie, bo pasują do siebie. :)
  Teraz już legalnie będą się mogli bić i chlać, patologia.

 • true_lysander

  Oceniono 7 razy 5

  Do tej pory były libacje i pobicia wśród konkubinatu, teraz będą małżeńskie! Co klasa, to klasa!

 • accta

  Oceniono 8 razy 4

  Biedna, pogubiona w życiu dziewczyna. Życzę Ci szczęścia, Ilono!

 • robercik50

  Oceniono 5 razy 3

  A czego pancia jest "gwiazdą"?

 • kupogon

  Oceniono 5 razy 3

  Spierdziałem się na tę okoliczność.

 • juma07

  Oceniono 3 razy 3

  Qm. skończcie nagłaśniać tych patocelebrytów...

 • 2fat

  Oceniono 9 razy 3

  Felicjamska, i pamiętaj: nie gryź ślubnego po łydkach!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX