Adele została przyłapana przez paparazzi po weselu przyjaciółki. Gwieździe puściły nerwy. Była wściekła i zrozpaczona

Ostatnio Adele pojawiła się na weselu swojej przyjaciółki. Tam nie tylko bawiła się, ale i zaśpiewała na scenie. Niestety, imprezy nie opuściła w dobrym humorze.

W minioną sobotę Adele była gościem na weselu swojej przyjaciółki, Laury Dockrill. Artysta pojawiła się na imprezie w doskonałym nastroju, co mogliśmy zobaczyć zarówno na zdjęciach, jak i na nagraniu, które wyciekło do sieci. Artystka zrobiła przyjaciółce prawdziwą niespodziankę i zaśpiewała na scenie w czasie imprezy. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

To jednak nie wszystko, bo Adele była śledzona przez paparazzi także po weselu. Wtedy jednak artystce zdecydowanie puściły nerwy.

Zobacz wideo

Wściekła Adele po weselu

Ostatnio Adele daje się ponieść emocjom. Kilka dni temu artystka wróciła z USA do Wielkiej Brytanii, gdzie na lotnisku czekał na nią tłum fotoreporterów. Wścibscy fotografowie zrobili jej sporo zdjęć, co gwieździe zdecydowanie się nie spodobało. Adele nie kryła wściekłości, co możecie zobaczyć TUTAJ. Podobnie było po weselu u przyjaciółki. Wtedy też paparazzi robili jej zdjęcia, co doprowadziło ją do prawdziwej furii. Pokazała "gest Lichockiej", krzyczała w stronę reporterów, a potem wpadła w prawdziwą rozpacz.

Nie wiemy, co się dzieje z Adele. Czy "tylko" ma dość śledzących ją paparazzi, czy za jej zachowaniem stoją jakieś problemy. Mamy nadzieję, że nie, mimo że nowe fotografie naprawdę niepokoją. Zobaczycie je w naszej galerii.

KM

Więcej o:
Komentarze (27)
Adele została przyłapana przez paparazzi po weselu. Gwieździe puściły nerwy. Była wściekła i zrozpaczona
Zaloguj się
 • 34 bezel

  Oceniono 9 razy 5

  Adele schudła. Wszyscy są ciekawi, jak teraz wygląda, jaką metoda schudła i czy musiała pozbyć się nadmiaru skóry. A Adele zamiast stawić temu czoło - wystąpić na jakimś koncercie nawet z jedną piosenką, pójść do zaprzyjaźnionego show, to się wścieka. Czy ona nie ma agentki od pijaru?
  Chudnięcie tak duże jak u Adele niesie za sobą niedobory witamin i mikroelementów, które "regulują" naszą psychikę.

 • prawdziwy.tebe

  Oceniono 6 razy 4

  Nie wściekła, tylko pozdrawiała Lichocką.

 • kzlis

  Oceniono 5 razy 3

  widocznie odchudzające specyfiki jej szkodzą

 • pedro.666

  Oceniono 7 razy 3

  Kinga za nią chodzi. Każdy by się zdenerwował

 • white_lake

  Oceniono 2 razy 2

  Takie zdjęcia to zwykłe qur*estwo. Powinna pozwać paparuchów.

 • Jerzy

  Oceniono 4 razy 2

  Pewnie była głodna. Ja też jestem zły jak nie zjem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX