Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pochwaliła się nową fryzurą. Uwagę zwraca też komentarz jej fryzjera. Padły ostre słowa

Ewa Mrozowska wybrała się do fryzjera, żeby odświeżyć kolor i zająć się odrosłem. Słowa jej fryzjera was zaskoczą.

Ewa Mrozowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł jej synek Leon i to właśnie jemu celebrytka poświęca cały swój czas. Macierzyństwo pochłonęło Ewę w 100 procentach i dopiero teraz udało jej się wygospodarować trochę czasu dla siebie. Postanowiła więc skorzystać z okazji i wybrała się do fryzjera.

Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Zobacz wideo

Ewa Mrozowska w nowej fryzurze

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" przyznała, że u fryzjera nie była od pół roku. Teraz więc chętnie pochwaliła się na Instagramie metamorfozą. Fryzjer rozjaśnił jej włosy, ukrył odrost i dodał delikatne różowe pasemka zrobione specjalną odżywką, co nie dziwi, bo Ewa jest wielką fanką koloru różowego. Jednak nie tylko jej nowa fryzura zwraca uwagę, ale i komentarz jej fryzjera.

Fajnie mieć takiego fryzjera przyjaciela, który powie prosto w twarz: Ewa masz paskudny odrost, wyglądasz jak kupa, trzeba coś z tym zrobić - napisała celebrytka.
 

Komentarze pod zdjęciem metamorfozy Ewy są podzielone. Jedni fani zachwycają się jej nową fryzurą, inni natomiast krytykują.

Jak dla mnie beznadziejny efekt po. Wygląda jakby osoba, która się nie zna, wzięła sklepowa farbę i bez pojęcia nałożyła ją na głowę i jeszcze brakło farb.
Radziłabym troszeczkę podciąć końcówki, są w opłakanym stanie - piszą niektórzy.

Inni natomiast zachwycają się gęstością włosów Ewy i jej kolorem.

Przypomnijmy, że Ewa Mrozowska jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". W show występuje razem z Sylwią Bombą, z którą prywatnie się przyjaźni. Uczestniczki podbiły serca widzów swoimi śmiesznymi komentarzami, dzięki czemu zdobyły ogromną popularność. Obie mogą pochwalić się tysiącami obserwujących na Instagramie.

Więcej o: