Maciej Stuhr komentuje zachowanie posłanki Lichockiej. "Pozdrawiam Telewizję, Jacka Kurskiego"

Maciej Stuhr postanowił w bardzo wymowny sposób skomentować zachowanie posłanki Joanny Lichockiej w Sejmie. Internautom krótki materiał bardzo przypadł do gustu, ponieważ po zaledwie dwóch godzinach obejrzano go milion razy.

W czwartek wieczorem w Sejmie odbyła się dyskusja na temat pieniędzy dla TVP i Polskiego Radia. Nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji oraz ustawy abonamentowej zakłada rekompensatę w związku z utraconymi wpływami z abonamentu w wysokości 1,95 mld zł w 2020 r. dla wyżej wymienionych podmiotów. Po odbytym głosowaniu polskie media obiegło niecodzienne zdjęcie posłanki Joanny Lichockiej, która w kierunku opozycji pokazała środkowy palec. Teraz swój komentarz postanowił opublikować Maciej Stuhr. Zrobił to w bardzo wymowny sposób.

Zobacz wideo Komentarz Macieja Stuhra

Maciej Stuhr komentuje gest posłanki Lichockiej

Aktor na Instagramie opublikował krótkie wideo, na którym środkowym palcem ociera sobie łzy i jednocześnie w ironiczny sposób opowiada o sytuacji, która miała miejsce w Sejmie. Nie zabrakło w nim gorzkich słów.

Przepraszam, wzruszyłem się. Sejm przeznaczył dwa miliardy na Telewizję Polską. Cudowna wiadomość, dziękujemy bardzo. Ta opozycja chce, żebyśmy byli na jakiejś onkologii, a Sejm dba o to, żebyśmy mieli co pooglądać (...) Takie mam nerwowe gesty, ale pozdrawiam Telewizję, Jacka Kurskiego (...) - mówi na nagraniu.

Internautom bardzo spodobał się komentarz Stuhra. Pod postem pojawiło się mnóstwo równie ironicznych opinii, a także takich, w których fani aktorka dziękują za takie podsumowanie tematu.

Też ich ślicznie pozdrawiam, jak umierać to tylko przy dobrej telewizji.
Nikt lepiej tego nie podsumował! Dziękuję Panu!
To nie dlatego, że walentynki, ja tak zwyczajnie, po matczynemu, kocham Cię młody człowieku!
Popłakałam się, oczywiście ze wzruszenia - piszą.

Też się popłakaliście z wdzięczności?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.