Małgorzata Rozenek od rana świętuje walentynki. Najpierw nowe zdjęcie z brzuszkiem, potem prezent od Radzia. "Budzę się, a tu..."

Małgorzata Rozenek pokazała, jak świętuje walentynki. Radek Majdan jak zwykle się postarał. O takim prezencie marzy chyba każda kobieta!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to z pewnością jedno z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Otwarcie mówią o uczuciach i pokazują na każdym kroku, jak wiele ich łączy. W dzień zakochanych nie było inaczej. Najpierw Małgosia pochwaliła się zdjęciami z kolejnej, przepięknej ciążowej sesji, później pokazała, jak wyglądał jej poranek w ten niezwykły dzień.

Małgorzata Rozenek pokazuje, jak spędza walentynki

Radek Majdan jak zawsze stanął na wysokości zadania i w dzień zakochanych przywitał Małgosię ogromnym bukietem kwiatów w kształcie serca. Trzeba przyznać, że naprawdę się postarał. W końcu chyba każda z kobiet marzy o takim poranku:

Budzę się rano a tu... Kocham Go. - napisała Małgosia.

Małgorzata Rozenek komentuje Oscary. Mówi o statuetce dla Brada Pitta i o "Bożym ciele"

Chwilę wcześniej "perfekcyjna pani domu" pochwaliła się zdjęciami z ciążowej sesji zdjęciowej. Możemy na nich zobaczyć , jak czule obejmują się z mężem. 

Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana - Erich Osterfield. Myślę, że to dotyczy również mężczyzn. Tej wszechogarniającej siły Wam życzę. Kochajcie się.

Przypomnijmy, że Małgosia i Radek wyczekują swojego pierwszego dziecka, które na świecie pojawi się już w czerwcu. Choć do porodu jeszcze wiele miesięcy para już skrupulatnie przygotowuje się do tego ważnego dnia. Małgosia zamierza urodzić poprzez cesarskie cięcie, a Radek planuje towarzyszyć żonie przez cały czas. Wyznał, że ma już za sobą pierwsze spotkania z położną, która pokazała mu jak opiekować się noworodkiem.

Nam pozostaje nic innego jak tylko pogratulować im tak niezwykłej relacji. Życzymy dużo miłości!

BO

Więcej o:
Komentarze (25)
Małgorzata Rozenek walentynki spędza w łóżku. Pochwaliła się prezentem od Radka. "Budzę się rano, a tu..."
Zaloguj się
 • raknawspak

  Oceniono 8 razy 8

  Budzi się, a tu Rabczewska w łóżku...

 • henrykus1943

  Oceniono 7 razy 7

  Znowu sranie na ekranie, tym razem w łóżku.

 • maslanka_anna

  Oceniono 6 razy 6

  Budzi się z makijażem, ze sztucznymi rzęsami....

 • julivert

  Oceniono 5 razy 5

  Pomóżcie, bo nie bardzo rozumiem. Czy chodzi o to że Radek umalował ją gdy spała, czy że kwiaty od wczoraj właściwie nie zwiędły (oprócz Małgosi obudziły się nutki podejrzeń, czy nie sztuczne?)

 • lob2

  Oceniono 6 razy 4

  Budzę się i już fotograf na etacie pokazuje jak wygląda w łóżku,w ubikacji ,w kuchni,na spacerze,na zakupach.Wszędzie jej pełno.Chyba w GW ma osobny dział do spraw: Pysiunii i Małgunii. Komedia rodzinna Radek i Małgosia.Ich stan psychiczny musiał by sprawdzić PSYCHIATRA.

 • lob2

  Oceniono 5 razy 3

  Ta baba nam żyć nie daje.Z Gazety Wyborczej zrobiła sobie pamiętnik i jeszcze jej za to płacą.Ona w ogóle nie ma za grosz wstydu,ogłady,idzie jak torpeda ,byle ją oglądać,jakby była świętą madonną ale grzeszna.Kobieto!!!!! daj nam już spokój,wynoś się z tej gazety,załóż własną.Mamy cię powyżej uszu,nie chcemy cię widzieć ani słyszeć,jesteś bezczelna i bez skrupułów.Swoje prywatne życie wywalasz na cały kraj,tak jakby to kogo obchodziło.Mamy swoje życie i swoje troski i radości i nie potrzebujemy twoich bo nic z tego nie mamy ,tylko zanosi się nudą.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 5 razy 3

  "Budzę się, a tu..."

  ...pełen pampers

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX