Małgorzata Rozenek od rana świętuje walentynki. Najpierw nowe zdjęcie z brzuszkiem, potem prezent od Radzia. "Budzę się, a tu..."

Małgorzata Rozenek pokazała, jak świętuje walentynki. Radek Majdan jak zwykle się postarał. O takim prezencie marzy chyba każda kobieta!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to z pewnością jedno z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Otwarcie mówią o uczuciach i pokazują na każdym kroku, jak wiele ich łączy. W dzień zakochanych nie było inaczej. Najpierw Małgosia pochwaliła się zdjęciami z kolejnej, przepięknej ciążowej sesji, później pokazała, jak wyglądał jej poranek w ten niezwykły dzień.

Małgorzata Rozenek pokazuje, jak spędza walentynki

Radek Majdan jak zawsze stanął na wysokości zadania i w dzień zakochanych przywitał Małgosię ogromnym bukietem kwiatów w kształcie serca. Trzeba przyznać, że naprawdę się postarał. W końcu chyba każda z kobiet marzy o takim poranku:

Budzę się rano a tu... Kocham Go. - napisała Małgosia.
 

Małgorzata Rozenek komentuje Oscary. Mówi o statuetce dla Brada Pitta i o "Bożym ciele"

Zobacz wideo

Chwilę wcześniej "perfekcyjna pani domu" pochwaliła się zdjęciami z ciążowej sesji zdjęciowej. Możemy na nich zobaczyć , jak czule obejmują się z mężem. 

Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana - Erich Osterfield. Myślę, że to dotyczy również mężczyzn. Tej wszechogarniającej siły Wam życzę. Kochajcie się.
 

Przypomnijmy, że Małgosia i Radek wyczekują swojego pierwszego dziecka, które na świecie pojawi się już w czerwcu. Choć do porodu jeszcze wiele miesięcy para już skrupulatnie przygotowuje się do tego ważnego dnia. Małgosia zamierza urodzić poprzez cesarskie cięcie, a Radek planuje towarzyszyć żonie przez cały czas. Wyznał, że ma już za sobą pierwsze spotkania z położną, która pokazała mu jak opiekować się noworodkiem.

Nam pozostaje nic innego jak tylko pogratulować im tak niezwykłej relacji. Życzymy dużo miłości!

BO