Małgorzata Rozenek ma urodzić dziecko wiosną, a Radosław już zdradza szczegóły porodu. Będzie w nim uczestniczył?

Radosław Majdan w jednym z wywiadów opowiedział o przygotowaniach do porodu Małgosi.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od dobrych kilku lat starali się o dziecko. Prezenterce udało się zajść w wymarzoną ciążę, dzięki metodzie in vitro, a szczęśliwą nowinę ogłosił wokalista zespołu Ira podczas warszawskiego koncertu w połowie grudnia. Od tamtej pory brzuch Rozenek jest jednym z gorętszych tematów w polskim show-biznesie, a sami zainteresowani tylko podsycają zainteresowanie kolejnymi zwierzeniami. Tym razem to Radosław zdradził nieco na temat przygotowań do narodzin syna. 

Radosław Majdan o porodzie Małgosi

Małgorzata Rozenek trzecie dziecko urodzi w czerwcu, jednak Radosław jest na tyle czujny, że już przygotowuje się do jej porodu. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że Małgosia urodzi poprzez cesarskie cięcie, a ten oczywiście będzie przy porodzie. 

Jestem bardzo podekscytowany. Na razie też bardzo spokojnie podchodzę do porodu, w którym będę oczywiście uczestniczył. Nasz synek przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie, tak jak i dwóch poprzednich synów Małgosi - zwierzył się Radosław. 

Małgorzata Rozenek w ciąży wybrała się do Nowego Jorku. Lekarz zalecił jej, żeby korzystała z maseczek:

Zobacz wideo

Radosław nie może doczekać się przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Już zdążył się umówić w szpitalu na specjalne lekcje, podczas których położne pokażą mu, jak wykąpać dziecko tuż po urodzeniu.

Chcę się od razu nauczyć, jak kąpać nasze dzieciątko, dlatego jestem umówiony, że w szpitalu pokażą mi, jak to mam robić - dodaje rozmarzony Radek. 

Wiemy, że Małgorzata Rozenek w czerwcu urodzi syna, jednak zarówno ona, jak i Radosław nie zdradzili jeszcze, jak chcą nazwać swoją pociechę. 

RG