Małgorzata Rozenek ma urodzić dziecko wiosną, a Radosław już zdradza szczegóły porodu. Będzie w nim uczestniczył?

Radosław Majdan w jednym z wywiadów opowiedział o przygotowaniach do porodu Małgosi.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od dobrych kilku lat starali się o dziecko. Prezenterce udało się zajść w wymarzoną ciążę, dzięki metodzie in vitro, a szczęśliwą nowinę ogłosił wokalista zespołu Ira podczas warszawskiego koncertu w połowie grudnia. Od tamtej pory brzuch Rozenek jest jednym z gorętszych tematów w polskim show-biznesie, a sami zainteresowani tylko podsycają zainteresowanie kolejnymi zwierzeniami. Tym razem to Radosław zdradził nieco na temat przygotowań do narodzin syna. 

Radosław Majdan o porodzie Małgosi

Małgorzata Rozenek trzecie dziecko urodzi w czerwcu, jednak Radosław jest na tyle czujny, że już przygotowuje się do jej porodu. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że Małgosia urodzi poprzez cesarskie cięcie, a ten oczywiście będzie przy porodzie. 

Jestem bardzo podekscytowany. Na razie też bardzo spokojnie podchodzę do porodu, w którym będę oczywiście uczestniczył. Nasz synek przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie, tak jak i dwóch poprzednich synów Małgosi - zwierzył się Radosław. 

Małgorzata Rozenek w ciąży wybrała się do Nowego Jorku. Lekarz zalecił jej, żeby korzystała z maseczek:

Radosław nie może doczekać się przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Już zdążył się umówić w szpitalu na specjalne lekcje, podczas których położne pokażą mu, jak wykąpać dziecko tuż po urodzeniu.

Chcę się od razu nauczyć, jak kąpać nasze dzieciątko, dlatego jestem umówiony, że w szpitalu pokażą mi, jak to mam robić - dodaje rozmarzony Radek. 

Wiemy, że Małgorzata Rozenek w czerwcu urodzi syna, jednak zarówno ona, jak i Radosław nie zdradzili jeszcze, jak chcą nazwać swoją pociechę. 

RG

Więcej o:
Komentarze (10)
Małgorzata Rozenek ma urodzić dziecko wiosną, a Radosław już zdradza szczegóły porodu. Będzie w nim uczestniczył?
Zaloguj się
 • cooltras

  Oceniono 1 raz 1

  Przy CC częściej nie pozwala się ojcu być przy porodzie niż normalnie (to normalna operacja) więc to kolejny news typu "nieważne co, ważne, że o nas gadają".

 • j-a-ga

  Oceniono 1 raz 1

  Dziecka po cc się nie kąpie. I raczej niepotrzebna jest kolejna osoba na sali operacyjnej.

 • ptr0

  0

  Cesarskie cięcie to nie poród. Poszła na łatwiznę, jak duża część Polek.

 • darla152

  0

  hej, zawistnicy, ....fajna para.

 • lob2

  0

  Ja też rodzę na wiosnę,ale nie rozgłaszam tego na całą Polskę.Jest to normalne i najważniejsze tylko dla najbliższej rodziny.Zobaczycie ,ona jeszcze z tego zrobi film.Baba bez skrupułów,bez wstydu bez pokory.Kogo ona obchodzi.To jest jej osobista sprawa.

 • piort.najsztub

  0

  I tak najwazniejszy będzie bejbi szołerrrr. Kontrakty reklamowe będa fruwały na wszystkie strony.
  Nie mogę się doczekać na relację

 • yuraathor

  0

  Rozenek rodzi moc truchleje
  Radek mocno podniecony
  Twitter ćwierka instagram szaleje
  Cały internet poruszony

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX